کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

متن ارسالی؛

سخنی با مهدی روشنفکر؛ علم و فناوری را در اولویت‌ اول‌تان قرار دهید

10 ارديبهشت 1399 ساعت 17:24

هر چند که می دانیم چندین بار سند گام دوم را خوانده اید و به آن فکر کرده اید اما جهت یادآوری خدمتتان عرض کنم که اگر محرومیت و عدم توسعه یافتگی با وجود نخبگان زیاد در این استان است به دلیل عدم توجه نمایندگان به این حوزه استراتژیک و‌تاثیر گذار در توسعه استان بوده است. خدا را خدا را قسمتان می دهم که علم و فناوری را در اولویت اول خود قرار دهید چرا که سلطانی و‌بزرگی در این حوزه هست و‌ خواهد بود.


متن ارسالی؛ در زمانه‌ای که در مسیرحق و حق خواهی خواهش‌های نفسانی و امور دنیوی گاه گاهی اختلال ایجاد می‌کند؛ این بار شیر مردی از دیار آریوبرزن با روحیهٔ جهادی پا به عرصه عدالت خواهی و مطالبه گری گذاشته است که با اراده پولادین و گامهای استوارش بار دیگر امید وعزت را همانند قله دنا به دیار همیشه سرافراز آریوبرزن آورده است.
خبر دیدارت را با دکتر محسن رضایی دبیر مصلحت نظام شنیدم و بعد از خواندنش٬  بار دیگر روحیه‌ای امید وباور را در درونم زنده دیدم. چرا که مفهوم و پیام متن٬ حرفهای زیادی را با خود به همراه داشت. خوب است به نمایندگی از همه مردمان مطالبه گر این دیار از شما نماینده روشن فکر تقدیر و تشکر کنم. چرا که حرفها و در دل‌های به زمین مانده این مردم خصوصاً جوانان را به مسئول دبیر مصلحت نظام کشور رسانیدید. بار دیگر به شما و تیم‌های مشورتی و فکریتان که کمک کردن این دیدار شکل بگیرد وحرف دل این مردم که همانا حقترین است را بزنید کمال تقدیر وتشکر را دارم.
بنده  به عنوان جوانی از جوانان این دیار به شما باورمندتر و امیدوارتر شدم چرا که شنیدم سالی که نکوست از بهارش پیداست. در این ماه خدا٬ ماه رحمت وبرکت برایتان دعا می‌کنم در مسیر عدالت خواهی، مطالبه گری، پیشرفت و آبادانی همیشه استوار و مدافع مظلومان و پابرهنگان که به حق وحقیقت و به فرموده امام خمینی (ره) وارثان حقیقی این انقلاب هستند باشید. جناب آقای دکتر روشنفکر خط و نشان شهدا همانا از خود گذشتن و فنا شدن در راه خدمت به خلق الله بوده است. که برادر شهیدتان به معنی واقعی کلمه با دادن خون خود این حق را به بهترین نحو ادا کرد. حال که شما فرصت یافتید به عنوان نماینده مردم شریف و همیشه در صحنه بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی راه پیدا کنید انتظار مضاعف از شما می‌رود که همانند برادر شهیدتان تا نفس در سینه دارید از همه ظرفیتهای خود جهت خدمت به این مردم استفاده کنید و لحظه‌ای در راه خدمت خدا را فراموش نکنید چرا که اجر واقعی در گروی رضایت باری تعالی می‌باشد. همانا دوره نمایندگی شما به یمن قدمتان مصادف شده با گام دوم انقلاب که این را به فال نیک خواهیم گرفت. هر چند که می‌دانیم چندین بار سند گام دوم را خوانده‌اید و به آن فکر کرده‌اید اما جهت یادآوری خدمتتان عرض کنم که اگر محرومیت و عدم توسعه یافتگی با وجود نخبگان زیاد در این استان است به دلیل عدم توجه نمایندگان به این حوزه استراتژیک وتاثیر گذار در توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است. خدا را خدا را قسمتان می‌دهم که علم و فناوری را در اولویت اول خود قرار دهید چرا که سلطانی و بزرگی در این حوزه هست و خواهد بود. می‌توان با وجود فکرهای بکر جوانان و صاحبان ایده و اندیشه جهش تولیدی در استان ایجاد کرد که مغزها را به حیرت و تعجب وا دارد. در آخر از شما عاجزانه خواهشمندم همانند این مدت قلیل که بعد از انتخاب شدنتان به عنوان نماینده مردم بویراحمد ودنا که به انصاف خوب استفاده کردید در ادامه راهتان برنامه با نخبگان، مخترعان، صاحبان اندیشه و معرفت را در برنامه‌های آتی خود به کرار به جای فاتحه خوانی و مراسماتی که خود مسبب عقب ماندگی این استان هستند و خواهند بود قرار دهید تا شاهد رشد وپیشرفت سریع‌تر در این استان شهید پرور و مهمان نواز باشیم.
ان شاء الله
 


کد مطلب: 420376

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/420376/سخنی-مهدی-روشنفکر-علم-فناوری-اولویت-اول-تان-قرار-دهید

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir