تاریخ انتشار
سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷
کد مطلب : ۴۲۰۰۷۳
یادداشت /

مدیریت مدبرانه حسین کلانتری در استانداری کهگیلویه و بویراحمد

۵
۱
مدیریت مدبرانه حسین کلانتری در استانداری کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛بدون شک نام حسین کلانتری به عنوان یکی از موفق‌ترین و با تدبیرترین استانداران در تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد به ثبت خواهد رسید. تعداد قاب عکس‌های آویزان در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد به خوبی گواه آمد و رفت چهره‌های زیادی از اکثر نقاط کشور با مسئولیت‌های متفاوت در استانداری کهگیلویه و بویراحمد است. چهره‌هایی که بعد از این مسئولیت هم هر کدام سرنوشتی داشتند.
هر کدام از این چهره‌ها به ویژگی و یا رفتاری مشهور بودند و بعدها اثر و یا پروژه‌ای از خود به یادگار گذاشتند که آن پروژه تا همیشه نام آنها را تداعی خواهد کرد. حسین کلانتری از استان ایلام آمد و از دفتر امنیتی وزارت کشور جانشین یک ایلامی دیگر شد.
کمتر کسی شناخت قبلی از کلانتری داشت ولی از همان روز اول طمأنینه و تدبیر در کلام و رفتار کلانتری موج می‌زد و امروز بعد از یک سال نگاهی به کارنامه کلانتری موئد همان برداشت اولیه است. برگزاری یک انتخابات بدون کمترین حاشیه که رضایت همه را در پی داشت به همراه مدیریت خود در یکی از بزرگترین بحران‌های صدساله اخیر در استان یعنی بحران کرونا نشانه‌ای از توانمندی و مدیریت بالای کلانتری است. کلانتری از ابتدا نشان داد اهل حاشیه نیست و به جد از حاشیه و حاشیه آفرینان به دور است. نگاهی به گذشته استان گواه آن است که حاشیه سازی و به حاشیه رفتن اصل و تاکید بر فرع هزینه‌های زیادی بر استان‌تحمیل کرده است و این مسائل بدرستی اجازه ایجاد فضای آرامش و همدلی را نداده است.
کلانتری خود را وامدار هیچ طیف و جریانی نکرد و در میان نیروهای سیاسی حامی دولت و حتی مخالفین سعی کرد یک توازن و تعادل ارتباطی و همکاری پدید آورد. کلانتری بر خلاف بسیاری دیگر از مدیران و استانداران قبلی هیچ عطشی برای عزل و نصب از خود نشان نداد و سعی کرد با همان مدیران سابق جز در مواردی که نیاز اساسی به تغییر بود ادامه کار دهد. وی بعد از آن که متوجه حضور برخی مدیران پر انتقاد در مجموعه استانداری و خارج از آن شد سریع این مدیران را با نیروهای جدید جابجا کرد و در حال حاضر یک تیم آماده و توانمند و به دور از حاشیه در اطراف خود دارد.
بعد از تجربه رضایت بخش کلانتری و تیم‌معاونت سیاسی و امنیتی در برگزاری انتخابات یازدهم مجلس که کمترین انتقاد و شکایت نسبت به آن وجود داشت بحران شیوع بیماری کرونا به میدان یک آزمون جدید و سخت برای کل کشورهای جهان، کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد تبدیل شد.
در این میدان جدید بار دیگر کلانتری با جدیت و تلاش شبانه روزی پا به میدان گذاشت و شبانه روز در کنار مجموعه علوم‌پزشکی حاضر و پای کار است.
نام شما

آدرس ايميل شما

مصطفی
Iran, Islamic Republic of
کانال تلگرامتون چرا فعال نیست.دیگه کسی نمیاد سایت بخونه در دنیای امروز.با این وضعیت عقب میمونید.اینستاگرام به خاطر مصرف زیاد اینترنت به صرفه نیست
ع7
Iran, Islamic Republic of
بله واقعا حسین کلانتری استاندار خوبی است و در تاریخ استان کم نظیر هست جای قدر دانی داره
Iran, Islamic Republic of
درود بر کلانتری انسان پاکدست
یک ایلامی
United States
باعرض سلام و ارادت و تشکر از پایگاه خبری کبنا نیوز
انصافا دکتر حسین کلانتری از کار کشته ترین نیروهای وزارت کشوراست ایشان یک شبه استاندار نشده بلکه پله پله ترقی کرده است و ما آرزو داریم ایشان هرچه زودتر بعنوان استاندار ایلام به دیار عروس زاگرس برگردد . ایشان فردی اخلاق مدار ، صبور وبا جسارت هستند صداقت ایشان و مردمداری حسین کلانتری در استان ایلام طوری بود وقتی به وزارت کشور منتقل شد اکثریت مردم برایش اشک ریختند چون با همه ارتباط گرمی داشت . حالا خوشبحال مردمان باصفای دیار دنا که از وجود ارزشمند این شخصیت ارزشمند وچهره ملی بهره می برند هرچند مردم استان کهگیلویه و بویراحمد لایق بهترین ها هستند وغیرت ومردانگی و مهمان نوازی آنها در کشور نمونه می باشد سلام درود بر مردم یاسوج و سلام درود براستاندار پرتلاش جناب دکترحسین کلانتری عزیز/
دیار میرنوروز
United States
درودبر استاندار مردمی و پاکدست و تشکر از نگارنده این مطلب که گوشه ای از عملکرد جناب استاندار را منعکس کردید
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...