تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : ۴۱۹۱۳۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:

راه اندازی 2 سرای نوآوری در واحدهای دانشگاهی یاسوج و گچساران

۰
راه اندازی 2 سرای نوآوری در واحدهای دانشگاهی یاسوج و گچساران
کبنا ؛
کرم‌الله جانی‌پور درباره اقدامات و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در سال ۹۸ اظهار کرد: مهم‌ترین دستاورد این واحد دانشگاهی در حوزه پژوهش چاپ بیش از ٥٠ مقاله در مجله‌های معتبر بین‌المللی به نام این واحد دانشگاهی بوده كه قطعاً منجر به ارتقای جایگاه دانشگاه در رتبه‌بندی‌های بین‌المللی خواهد شد.
وی افزود: تألیف كتب توسط اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و انعقاد چند تفاهم‌نامه همكاری و قرارداد پژوهشی، ارتقای مرتبه علمی همكاران به مرتبه دانشیاری و ساخت نمونه‌های اولیه محصولات مربوط به واحدهای فناور در این واحد دانشگاهی ازجمله دستاوردها در سال گذشته است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه فناوری و نوآوری را یادآور شد و گفت: در این راستا كارگاه‌های متعددی در زمینه معرفی سیاست‌های جدید در استان  کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی  برگزار شد.
جانی‌پور خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های‌ موجود در استان  کهگیلویه و بویراحمد در حال راه‌اندازی دو سرای نوآوری در واحدهای یاسوج و گچساران هستیم تا بتوانیم درزمینهٔ مهارت‌آموزی دانشجویان در این سراهای نوآوری اقدام کنیم.
وی درباره برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در سال ۹۹ اظهار کرد: راه‌اندازی آزمایشگاه مرجع، مركز تحقیقات امنیت غذایی و كشاورزی پایدار، سراهای نوآوری، انعقاد قراردادهای برون دانشگاهی، تجاری‌سازی محصولات مركز رشد و واحدهای فناور ازجمله برنامه‌های این واحد دانشگاهی در سال جاری است.
منبع: خبرگزاری آنا
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...