تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲
کد مطلب : ۴۱۸۵۳۱
صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

کشف ۱۰۰۰۰ لیتر الکل در کهگیلویه و بویراحمد

۰
کشف ۱۰۰۰۰ لیتر الکل در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد: با یک عملیات سری و با هماهنگی دادستانی و نیروی انتظامی و امنیتی، ۱۰۰۰۰ لیتر الکل توسط تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد کشف شد.
  به گزارش کبنا، صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قبل از ظهر امروز ( پنجشنبه 15 اسفند ماه 98 ) در نشست بررسی بیماری کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، از کشف 10 هزار لیتر الکل در منطقه میمند استان خبر داد و گفت: ما مسؤولان باید با همکاری هم از چنین اقداماتی جلوگیری کنیم.
 مدیرکل تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که این محموله از یکی از کارخانه‌های شهرک‌های صنعتی یاسوج به طرف استان‌های اصفهان و تهران در حرکت بود، افزود: در استانی که خودمان به چنین موادی نیاز داریم چرا باید اجازه دهیم که افراد سودجو دست به چنین اقداماتی بزنند. ساعت ۲۳ طی گزارش از سامانه ۱۳۵ تعزیرات باهمکاری دادستانی و طی عملیاتی با حضور روابط عمومی تعزیرات حکومتی و حراست اداره کل تعزیرات در صحنه و ردیابی و با تعقیب وگریز نیروی انتظامی استان در پاسگاه میمند دستگیر شد.
مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی همچنین در این نشست از کشف 10 هزار لیتر الکل در منطقه میمند استان خبر داد و تاکید کرد: ما مسؤولان باید با همکاری هم از چنین اقداماتی جلوگیری کنیم.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که  این محموله از یکی از کارخانه‌های شهرک‌های صنعتی یاسوج به طرف استان‌های اصفهان و تهران در حرکت بود افزود: در استانی که خودمان به چنین موادی نیاز داریم چرا باید اجازه دهیم که افراد سودجو دست به چنین اقداماتی بزنند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

باتلاق ادلب اردوغان را خواهد بلعید/ نظامیانی که منتظر مرگ هستند

باتلاق ادلب اردوغان را خواهد بلعید/ نظامیانی که منتظر مرگ هستند

اردوغان پس از آنکه نام یورش خود به ارتش سوریه در ادلب را «سپر بهار» نهاد، گمان می کرد ...
سلامت مردم قابل معامله نیست/ به احتکارکنندگان رحم نکنید

سلامت مردم قابل معامله نیست/ به احتکارکنندگان رحم نکنید

رئیس قوه قضائیه، برخورد با متخلفین و متجاسرین به قانون را امری بسیار مهم دانست و به دادستان‌ها ...
آن­چه لازم است مردم درباره­ کروناویروس جدید بدانند

آن­چه لازم است مردم درباره­ کروناویروس جدید بدانند

عضو کمیته کارورزی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به شاخص‌ترین علایم ...