تاریخ انتشار
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۴۱۸۱۱۱
کبنا گزارش می‌دهد

توضیحات رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در باره کلیپ شب گذشته در خصوص صندوق رأی

۱
توضیحات رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در باره کلیپ شب گذشته در خصوص صندوق رأی
کبنا ؛ رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضایی بلافاصله پس از پخش کلیپ‌هایی در فضای مجازی مبنی بر انتقال غیر قانونی صندوق‌های رای بویراحمد به موضوع ورود کرد و پس از بررسی‌ها مشخص شد هیچ تخلفی صورت نگرفته و همه چیز بر اساس روال اداری انجام شده است.
به گزارش کبنا، شب گذشته گروهی با هدف تشویش اذهان عمومی و ایجاد شبهه در سلامت انتخابات، تصاویری از انتقال صندوق‌های رای منتشر کرده و مدعی شدند که صندوق‌ها به صورت غیر قانونی در حال انتقال است با این حال حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان گفت: برخی صندوق‌های رای دیرتر از سایر صندوق‌ها به شعب منتقل شد اما همه چیز بر اساس روال قانونی و اداری انجام شده و خدشه ای به صندوق‌های رای و تعرفه‌ها وارد نشده است.
 وی ادامه داد: بنده و همکارانمان در دستگاه قضا از ابتدای شروع فرایند رای گیری در تمامی شعب حضور دارد و امیدواریم یکی از سالم‌ترین و با شکوه ترین انتخابات‌های استان را برگزار کنیم.
 رئیس کل دادگستری تاکید کرد: همراه همکاران قضایی در تمامی شعب حضور دارند و از نزدیک روند برگزاری انتخابات را رصد می‌کنند.
 نگین تاجی یادآوری کرد: افراد و اشخاصی که با ارسال کلیپ و تصاویر در فضای مجازی باعث ملتهب شدن فضا و تشویش اذهان عمومی می‌شوند، نیز شناسایی و با آن‌ها برخورد خواهد شد.
 رئیس کل دادگستری از مردم خواست در صورت مشاهده تخلف آن را به مسئولان ذیربط و ناظران حاضر در شعب اخذ رای گزارش دهند تا موارد مطرح شده از طریق مراجع قانونی پیگیری شود.
 گفتنی است معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد نیز با ارسال پیامی در خصوص حواشی پیش آمده گفت: اصل ماجرا این است که نماینده فرماندار، تعرفه و صندوق را از فرمانداری و هیئت نظارت تحویل گرفت و قصد خروج از خروجی مسدود شده خیابان را داشته است.
 
حسنی گفت: فردی جلوی وی را گرفته و با هم درگیر شدند و صندوق را می‌شکند و مدعی می‌شود که از همین اول می‌خواهند تخلف کنند، و فیلم آن را تهیه و برای دوستان و حامیانشان ارسال می‌کند و به آن‌ها فراخوان می‌دهد.
 وی افزود: این اقدام طراحی شده است و برخی عاملین بازداشت شدند. ( ایرنا)
 
نام شما

آدرس ايميل شما

باتلاق ادلب اردوغان را خواهد بلعید/ نظامیانی که منتظر مرگ هستند

باتلاق ادلب اردوغان را خواهد بلعید/ نظامیانی که منتظر مرگ هستند

اردوغان پس از آنکه نام یورش خود به ارتش سوریه در ادلب را «سپر بهار» نهاد، گمان می کرد ...
سلامت مردم قابل معامله نیست/ به احتکارکنندگان رحم نکنید

سلامت مردم قابل معامله نیست/ به احتکارکنندگان رحم نکنید

رئیس قوه قضائیه، برخورد با متخلفین و متجاسرین به قانون را امری بسیار مهم دانست و به دادستان‌ها ...
آن­چه لازم است مردم درباره­ کروناویروس جدید بدانند

آن­چه لازم است مردم درباره­ کروناویروس جدید بدانند

عضو کمیته کارورزی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به شاخص‌ترین علایم ...