کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور؛

ادامه ناکامی‌های تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

12 آذر 1398 ساعت 1:51

در هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، نفت و گاز گچساران مغلوب چوکای تالش شد.


در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم نفت و گاز گچساران به مصاف چوکا تالش رفت.
 براساس این گزارش، این دیدار که عصرامروز در استایوم ورزشی پوریای ولی به میزبانی چوکای تالش برگزار شد، تیم حریف با کسب نتیجه 1برصفر نفت و گاز گچساران را مغلوب خود کرد.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام10 دیدار، 4پیروزی، پنج باخت و 1 تساوی و با کسب 13 امتیاز در رده جدول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار گرفته است.
تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته اول این دوره از رقابت‌ها با نتیجه 2 بریک در مقابل شهدای بابلسر به پیروزی دست یافت و در هفته دوم لیگ دسته دو کشور که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد تیم فوتبال نفت و گاز گچساران  با کسب نتیجه  2 بر صفر  بر تیم بعثت کرمانشاه غلبه و حریف را در خانه شکست داد.
 در هفته سوم تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز میزبان تیم ملی حفاری اهواز بود که با کسب نتیجه یک برصفر بر تیم اهوازی غلبه  و در هفته چهارم که به مصاف تیم مس شهر بابک رفته بود با کسب نتیجه یک بر صفر بازی را به حریف واگذار کرد.
 در هفته پنجم تیم نفت و گاز گچساران میزبان تیم سردار بوکان بود که در این مصاف تیم حریف با کسب نتیجه 2 بر یک نفت گچساران را شکست داد.
 در هفته ششم این دروه از رقابت‌ها تیم نفت میهمان ایرانجوان بوشهر بود که در این دیدار میزبان با کسب نتیجه 2 بر یک نفتی‌های گچساران را شکست داد و در هفته هفتم نفتی‌های گچساران با کسب امتیاز یک بر صفر رزکان کرج را مغلوب خود کرد.
در چارچوب هفته نهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم نفت و گاز گچساران میزبان پاس همدان که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
در این دوره از رقابت‌ها، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران  در گروه B با تیم‌هایی همچون پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکا تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.
 مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.
در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.
تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.


کد مطلب: 415172

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/415172/ادامه-ناکامی-های-تیم-فوتبال-نفت-گاز-گچساران

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir