تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب : ۴۱۴۴۰۸
بعد از انتشار نامه ی شهردار دوگنبدان در کبنانیوز؛

تاجگردون پاسخ شهردار دوگنبدان را داد؛ خاطرات را مرور کن، خودتان متوجه منظورم می‌شوید

۱۵
۰
تاجگردون پاسخ شهردار دوگنبدان را داد؛ خاطرات را مرور کن، خودتان متوجه منظورم می‌شوید
کبنا ؛بعد از انتشار نامه‌ی شهردار دوگنبدان، [کلیک کنید] غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت با ارسال یادداشت کوتاهی پاسخ شهردار دوگنبدان را داد.
بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب دکتر ظفری
شهردار محترم دوگنبدان
با سلام
مطلع شدم مرقومه‌ای در خصوص اظهار نظر اینجانب در باب موضوعات شهری نوشته اید. میدانم مرقومه منتشر شده مربوط به جنابعالی، نه تراوشات فکری شماست و نه قلمتان، پس آن را نادیده می گیرم.
بگذریم؛ خودتان میدانید در این چند سال بجز آنچه من بواسطه انجام وظیفه ام و یا فراتر از وظیفه ام انجام دادم کاسب نشدید.
شما را توصیه به کار، تلاش، پاکی و دوری گزینی از فرصت طلبان ناپاک میکنم.
مرور خاطرات گذشته را تجربه‌ای برای آینده کن چرا که این دوران نیز گذراست. باشد که تجربیاتمان، چراغ راه فرداهایمان قرار گیرد. خودتان منظور من را متوجه می‌شوید.
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
Iran, Islamic Republic of
درود بر تاجگردون که واقعیت را نوشته
کشاورز
Iran, Islamic Republic of
این اقای شهردار اگر تونست / راجمع کند می تواند درشهر تصمیم بگیرد دست نشانده است مجری اوامر عده ای خاص اقای تاجگردون امیدی به این شهردارنیست به فکر شهر باشید والا بقیه شهر هم به سرنوشت مخله سا دات گرفتار می شود ادمی که در هفته یک روز پیدایش نیست جطور می تواند شهر را مدیریت کند بخشی از این بدبختی شهر هم متوجه جنابعالی است که از همچه افرادی حمایت می کردید
Romania
ادبیات تاجگردون بسیار زشت شده. انگار داره با .حرف میزنه که میگه نادیده میگیرم. ای کاش نگاهی به اطرافیان خود می انداخت تا متوجه شود فرصت طلب ناپاک کیست.
Iran, Islamic Republic of
افسوس می خورم به حالا یک عده که تا دیروز آرزو داشتند با آقای دکتر تاج گردان ملاقات کنند امروز به فکر فردا نیستند
حکمت کوهچناری
Iran, Islamic Republic of
ماشاءالله میرشکال مردخدا انشاءالله بعداز وکالت شما را در هیبت وزارت وپس از آن ریاست ببینیم چون شایستگی این مناصب را دارید
ن ن
Iran, Islamic Republic of
کاش وجدان کاری تاجگردون را ظفری داشت و از لکه های خیابان بلادیان خجالت میکشید،ما کسبه خیابان بلادیان توان مدیریت ظفری را روزی دیدیم که سبدهای میوه فروشی مستاجر حاج خدادوست را که بالای سقف پیاده رو خیابان بلادیان انداخته بودند را بدستور تاجگردون جمع کردند. اگر ظفری میتوانست ببیند این و خیلی چیز های دیگر را میدید، از شهرداری که جلوی راهنمایی و رانندگی کامیون زباله خالی میکند نباید بیشتر توقع داشت
حبیبی
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون بدجورقافیه روباخته.چهارسال پیش همه پشتش بودن ولی الان حتی هواداران چهل ساله وقدیمی اش راازدستداده.دلیلش روشن است که مردم فهمیدندودیدندکه هرکسی تخصص داردولی به بله قربان نگویدراحذف میکند و به جزشوهای تبلیغات چیژی از میرشکال بی شکال ندیدند. قشقایی صراحتا اعلام جدایی ازتاج دارد.ایل باوی هم حداقل نیمی ازتاج برگشته اند.ایل بویراحمدهم که کاملابازینلزاده متحدشده اند.
احمد
Iran, Islamic Republic of
زهی خیال باطل.5اسفندمنتظرتان هستیم.بیهوده فکرنکن.وخوش خیال نباش.خواب دیدی خیرباشه
Romania
کلا تو اخوی
مدرس
Iran, Islamic Republic of
سلام و عرض ادب خدمت اقای تاجگردون نماینده شریف مردم گچساران و باشت
جناب دکتر حضرتعالی که از جامعه دانشگاهی هستید چرا در ارتباط با دادن شاخص دکتری به اقای ظفری احتیاط نمی کنید؟ اقای ظفری دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد جغرافیا از دانشگاه های خوارزمی و شهیدچمران اهواز هستند پس نه دکتری هستند و نه جغرافیا زیرگروه مهندسی .اقای مسعود ظفری کارشناس ارشد جغرافیا هستند .
احمد
Iran, Islamic Republic of
دکترعزیزامثال این آقا اگرعاقل بودنداصلااعلام موجودیت نمیکردند.بنده خداحرفی زده.خواسته بگویدکه من هم هستم.ایشون ناراحت است بخاطراینکه کاسب نشده وچیزی گیرش نیومده.
همشهری
Iran, Islamic Republic of
کسی که باعث شد آقای ظفری شهردار بشه فردای قیانت باید پاسگو باشد فامیلاش سدمعبر درست میکنند خواهر آقای ح کارمند شهرداری خیابون رابسته و شهردار خودشان از نزدیگ مشاهده کردند اما متاسفانه هیچ اقدامی نکردند
مهرزاد
Iran, Islamic Republic of
با سلام واحترام خدمت آقای تاجگردون
آقای تاجگردون از بنده کوچک به شما بزرگوار نصیحت: اگر قرار به نگاه به فرصت طلبان است بهتر است به اطراف خود نگاه کنید و شما به گذشته خود در زمان انتخاب شهردار و جلساتی که با اعضا در خصوص انتخاب شهردار گرفتید،یادی بینداز و آماده جابگویی در محضر خداوند باشید.از بنده حقیر این را داشته باشید که نخبه کُشی هنر نیست و داشتن مدیران قوی در اطراف خود به عنوان بازو در اعتلای اهداف مقدس خدمت اثر بخش تر از کلام بیهوده و تهدید و ارعاب است.
فقط نگاهی به کارنامه انتخاب پیمانکارهای موردی شما در پروژه های مختلف و ... که ایجاد کردید گواه کوچکی از این مباحث است.
باوي
Iran, Islamic Republic of
جوابيه اي خالي از ادب و بدون هيچ استناد قابل قبولي. حتما منظورتان از مرور خاطرات و ... اين است كه پاپوشي براي اين شهردار .د . اين نوع گفتمان سراسر توهين نسبت به مردم اين شهر است
Iran, Islamic Republic of
درمهاروجمع آوری سگهای ولگردهم ناتوان مونده
تب‏ داغ ‏جنجال‏ «چن‏دهمسری»

تب‏ داغ ‏جنجال‏ «چن‏دهمسری»

وجود قواعد و قوانین واضح و شفاف و اجرای آن در مقابله با تبلیغ چندهمسری از صداوسیما یا ...
طرح عجیب در مجلس برای فاش نشدن حلقه نفوذی آمدنیوز؟!

طرح عجیب در مجلس برای فاش نشدن حلقه نفوذی آمدنیوز؟!

یک عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرحی درخصوص ممنوعیت پخش اعترافات از ...
پیام روحانی به پادشاه عربستان

پیام روحانی به پادشاه عربستان

از ۱۳ آبان برای ما چه چیزی مانده است؟ ما باید در هر دوران به این پرسش پاسخ جدید بدهیم....