تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹
کد مطلب : ۴۱۳۹۴۵
شهردار یاسوج خبر داد

پایان پروژه‌ بزرگ یاسوج بدون یک ریال تسهیلات

۰
پایان پروژه‌ بزرگ یاسوج بدون یک ریال تسهیلات
کبنا ؛ نستهن مقدم در خصوص وضعیت بازار بزرگ سنتی، محلی و گردشگری مرکز کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بازار بزرگ سنتی، محلی و گردشگری شهر یاسوج در مراحل پایانی ساخت است و تنها مجوز برق بازارچه مانده که همکاری لازم صورت خواهد گرفت.
 شهردار یاسوج بیان کرد: سرمایه‌گذار بخش خصوصی بدون هیچ تسهیلاتی اقدام به ساخت این بازار که دارای سیما و منظر مناسبی برای شهر یاسوج است، کرده، که با افتتاح این مکان برخی کسب و کارها در شهر یاسوج ساماندهی‌ می‌شود.
 وی بیان کرد: مسوولان و مدیران ارشد استانی همواه بر حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذار تأکید دارند و همه کسانی که بخواهند در راستای بهبود فضای شهر یاسوج و راه‌اندازی کسب و کار و ایجاد اشتغال در این استان کاری انجام دهند مورد حمایت قرار می‌گیرند.
 این مسوول در خصوص میدان میوه و تره‌بار شهر یاسوج گفت: استاندار دو روز گذشته از محل میدان میوه و تره‌بار بازدید و بر راه‌اندازی هر چه سریعتر این مکان تأکید کرد. تلاش ما در مجموعه شهرداری یاسوج هم راه‌اندازی هر چه سریع‌تر این مکان است.
 مقدم عنوان کرد: علاوه بر محل کنونی در شهرک ولایت در بلوار قرنی شهر یاسوج نیز مکان دیگری مشخص و زیرساخت‌ها فراهم شده است. فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای این مکان صورت گرفته تا با راه‌اندازی این میدان دیگر شاهد دلالی‌ها و گرانی قیمت میوه در مرکز استان نباشیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

چرچیل های شاهنامه!

چرچیل های شاهنامه!

همسر اردشیر، به تحریک برادرش بهمن، نقشه قتل اردشیر را می‌کشد و در جامِ نوشیدنی‌اش زهر ...
چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

طبیعتاً واشنگتن و تل آویو کاهش اختلافات میان کشور‌های حاشیه خلیج فارس و تهران را به ضرر ...
پایان سکوت وکیل حسین فریدون

پایان سکوت وکیل حسین فریدون

اين موضوعي است که متاسفانه با ارتباط دادن مسائل بي‌ربط که در اين پرونده نبوده و يا اساساً ...