تاریخ انتشار
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب : ۴۱۳۲۴۱
یادداشت|

اصولگرایان گچساران؛ در برزخ شکست و پیروزی

روح‌الله کاظمی
۲
۰
اصولگرایان گچساران؛ در برزخ شکست و پیروزی
کبنا ؛هنوز نشست اصولگرایان موسوم به وحدت منتج به نتیجه نشده است و مشخص نیست آن نشست ابتدایی به ابتکار سرهنگ بیعت اصل به کجا رسید که ایشان نشست دوم را نه‌تنها تحریم کردند که اصلاً به رسمیت نشناخته و در بیانیه دو هفته پیش خود همچنان مسر به ادامه مسیر از طریق کانال نشست اول بودند.
هرچند این اتفاق دیر به وقوع پیوست ولی نشست این افراد به‌خودی‌خود می‌تواند رافع مشکلات و خیلی از سو تفاهمات این جریان باشد.
 افرادی که در این نشست حضور دارند هرکدام هدف و نیت و نهایتاً امیدی به این جریان دارند و خود را نیازمند نتایج این وحدت می‌دانند اما تنها فردی که میزان آرا انتخاباتی‌اش ارتباطی به حضور یا عدم حضور در این نشست‌ها ندارد مهندس زینل زاده است.
کسی که آرا خود را نه سیاسی که تنها از حاصل عملکردش در دوران مدیریتش جست‌وجو می‌کند و می‌داند آن‌قدر عادلانه در برخورد با قومیت‌ها و جنسیت‌ها عمل کرده است و اهل رانت و تبعیض نبوده است که افراد ایشان را صرفاً برای خودش می‌خواهند نه خط و ربط سیاسی‌اش، نشان به آن نشان که در سبد ایشان از بویراحمد که تقریباً قاطعانه پشت فرزندشان ایستاده‌اند وجود دارد تا قشقایی که همواره زینل زاده را فراقومی دیده و عملکردش را در قبال خودشان پسندیده‌اند. از اصلاح‌طلبانی که خسته از تاجگردونیسم به دنبال راه فراری می‌گردند تا باوی های خسته از دعواهای حیدری، نعمتی، تاجگردون و حسینی.
اما چرا زینل زاده باوجود اطلاع از این موضوع در نشست اصولگرایان حاضر می‌شود شاید تنها نشأت‌گرفته از حس قدرشناسی‌اش باشد که در دولت اصولگرا توانایی‌اش دیده شد و مدیریت‌های مختلف و مهمی را به ایشان سپردند، یا شاید هم طبق عادت معمول از موضع قدرت وارد این نشست شد تا نشان دهد از چلنج با هیچ‌کسی ترس ندارد و بازهم نشان به آن نشان که رؤیایی‌ترین شب تاجگردون را که در جمع هوادارانش غرورآمیز از موضع بالا با رقبا صحبت کرده بود را خراب کرد و وی را به مبارزه‌ای سخت در رینگی پر از تماشاگر دعوت کرد، مبارزه‌ای که تاجگردون هیچ‌گاه نپذیرفت.
تاجگردون که یک‌بار در زمان استعفای هدفمند زینل زاده از شهرداری آچمز شده و قافیه را به آقای شهردار باخته بود این بار نمی‌خواست برابر زینل زاده دومین شکست را هم پیش از انتخابات متحمل شود و با زانوی خونی به دو اسفند برسد.
تفاوت زینل زاده و برخی از رقبای اصولگرایش دقیقاً همین نکته است.
آنان به انتخابات بدون تاجگردون فکر می‌کنند و اصلاً بدشان نمی‌آید نه تاجگردون باشد نه زینل زاده اما زینل زاده می‌خواهد پیروزی‌اش را در شکست تاجگردون تجلی بخشد.
شاید اگر بگوییم سید قدرت و جعفری در حضور تاجگردون، رفتار ۹۴ خودشان را تکرار می‌کنند به‌گزاف نگفته‌ایم.
شاید آنانی که همواره دنبال حذف تاجگردون بوده‌اند این روزها با دو پوشه به شورای نگهبان رفت‌وآمد می‌کنند پوشه‌ای به نام تاجگردون و پوشه‌ای یواشکی به نام زینل زاده، اما می‌دانند هر پوشه‌ای به نتیجه نرسد باید در خانه خود بنشینند و ایام انتخابات را به‌اتفاق نوه‌هایشان در پارک‌ها سیر کنند و روز انتخابات در شهرهای خود به لیست‌های سیاسی رأی بدهند.
شورای حکمیت اصولگرایان به هر نتیجه‌ای برسد فرقی برای آقای شهردار ندارد چراکه نه او و نه تیمش و نه هوادارانش اصلاً برایشان مهر و اسفند فرقی ندارد، رقبا آمده‌اند برای خودشان نه برای مردم و پیروزی از آن‌کسی است که در عمل بین مردم بوده است نه‌فقط چهار سالی یک انتخابات...
 
 

 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
این هشت سال که تاج گردون نماینده بود.هیج کدام از کاندیدها درفاتحه خوانی ها شرکت نمیکردند ولی الآن خودشان رامی کشند تا به تشییغ جنازه ها برسند چرا به مرده ها توهین میکنید .خدا شاهده نه سید قدرت نه زینل زاده نه جعفری ودیگران این مدت شش سال
در روستاهای باشت بجز شاید از اقوامشان در هیچ مراسمی شرکت نمیکردند .تاجگردون هم بعد از چند ماه گذرری اگر فرصت میکرد میزد به شعور مردم توهین نکنید .اصلا لازم نیست کاندید یا نماینده در مراسم شرکت کند .فقط یه بتر تسلیت بزنند کافیه
باوی
Iran, Islamic Republic of
آقای کاظمی شما طرفدار زینل زاده نیستین. میخوایی تا ثابت کنم بهت که این چند دور طرف کی بودی
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...