تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۴۱۲۰۱۷
واکنش کارگران نسبت به بنر قدردانی از رئیس اداره کار شهرستان گچساران؛

دم خروس بنر قدردانی از اداره کار گچساران بیرون زد / کارگران: ما هیچ اطلاعی از بنر قدردانی نداریم، معوقات‌مان پرداخت نشده

۱
۰
دم خروس بنر قدردانی از اداره کار گچساران بیرون زد / کارگران: ما هیچ اطلاعی از بنر قدردانی نداریم، معوقات‌مان پرداخت نشده
کبنا ؛هفته گذشته بنر تقدیر و تشکر کارگران شرکت سابیر سدچمشیر از رئیس اداره کار شهرستان گچساران در این اداره نصب شد که واکنش عده‌ای از کارگران را در پی داشت.
کارگران اخراجی سدچمشیر شرکت زئوتکنیک نسبت به نصب بنر و قدردانی از رئیس اداره کار واکنش نشان داده و آن را به عده‌ای خاص ربط دادند.
این کارگران نسبت به نصب بنر اظهار بی اطلاعی کرده و گفته‌اند: ما ژئوتکنیک‌ها هیچ اطلاعی از نصب بنر و قدردانی نمی‌دانیم و همچنان نسبت به ضایع شدن حقوق خود ناراضی هستیم.
این کارگران گفته‌اند: اتفاقاً ما از اداره کار و مسئولین مربوطه ناراحتیم که گذاشتند به همین راحتی از تهران تا چمشیر حق کارگران خورده بشه.
به نقل از این کارگران، حدود 115 نفر از کارگران یک سال پیش تسویه کرده‌اند و یک سال از این موضوع می‌گذرد و در واقع دو سال است که از عدم پرداخت معوقاتشان می‌گذرد.
کارگران اخراجی سدچمشیر زیرنظر شرکت ژئوتکنیک و سابیر بارها صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان رسانده‌اند ولی این اعتراضات برای آنها سودی نداشته است.
در چند سال اخیر اعتراض کارگری به واسطه وضع معیشتی و بی توجهی پیمانکاران و مسئولان نمود بیشتری یافته است.
از جمله این اعتراضات، اعتراض کارگران آذر آب، هپکو، هفت تپه، فولاد اهواز و رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی بوده است. در شهرهای مختلف بوشهر، قزوین، اهواز، تهران و ... به دلایل مختلف از جمله عدم تبدیل وضعیت قراردادها، عدم پرداختی در حقوق اعتراضات و تجمعاتی شکل گرفته است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کارگر سد
Iran, Islamic Republic of
واقعا پرویزی خودت این مطلب را قبول داری.الا با زد و بند برایت نصب کردند.ایت چیزها اسم و رسم و اعتبار نمیده باید کاردان و سواد این کار را داشته باشی نه با نصب بنر قلابی
سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...
سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

داود احمدي‌نژاد ديگر به منتقد رسمي حلقه نزديک به برادرش تبديل‌شده بود؛ انتقادهاي او ديگر ...
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...