کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مهرداد کرمی دادستان یاسوج با صدور پیامی مطرح کرد

آمیر احمد تقوی خدمتگزاری صادق که عمرش را صرف معارف اهل بیت(ع) کرد

25 مرداد 1398 ساعت 0:05

آن مرحوم خدمتگزاری صادق بود که سالیان متمادی از عمر با برکت خود را در راه انتشار معارف اهل‌بیت (ع) و ترویج اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) صرف و شاگردان زیادی را در راه خدمت به دین مبین تربیت کردند که اکثراً منشاء برکاتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند.


مهرداد کرمی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی‌ ارتحال آیت الله آمیر‌احمد تقوی را تسلیت‌‌ گفت.
متن این پیام به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
 ارتحال عالم ربانی و بزرگ مرد خطه جنوب، مروج تشیع علوی، حامی محرومان و محبوب قلوب حق طلبان حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آمیر احمد تقوی (رضوان‌الله علیه) سیدی بزرگوار از سلاله رسول حق، موجب تأثر و تأسف فراوان شد.
آن مرحوم خدمتگزاری صادق بود که سالیان متمادی از عمر با برکت خود را در راه انتشار معارف اهل‌بیت (ع) و ترویج اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) صرف و شاگردان زیادی را در راه خدمت به دین مبین تربیت کردند که اکثراً منشاء برکاتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند.
بی شک فقدان آن عالم فرهیخته و پرهیزکار برای همه علی الخصوص مردم شریف استان محسوس خواهد بود.
 اینجانب ضایعه فقدان آن عالم جلیل القدر را به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، خاندان مکرم، حوزه‌های علمیه، مردم شریف و نجیب استان کهگیلویه و بویراحمد و همه دوستداران ایشان، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آن فقید سعید علو درجات و برای همه بازماندگان صبر جمیل و أجر جزیل مسألت می‌نمایم.
مهرداد کرمی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد


کد مطلب: 411944

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/411944/آمیر-احمد-تقوی-خدمتگزاری-صادق-عمرش-صرف-معارف-اهل-بیت-ع

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir