تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب : ۴۱۰۷۱۰

کلانتری: یک هزار تومانی نباید برگشت بخورد/به جوانان فرصت داده شود/ انتصابات قومی و طایفه ای تعطیل!

۱۱
۰
کلانتری: یک هزار تومانی نباید برگشت بخورد/به جوانان فرصت داده شود/ انتصابات قومی و طایفه ای تعطیل!
کبنا ؛حسین کلانتری عصر روز (یکشنبه 9 تیرماه) در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی و تحریم همه‌جانبه هستیم، اظهار داشت: در همین شرایط هم می‌شود کار کرد و اگر درست صرفه‌جویی کنیم، می‌توانیم از این محل اعتبار دریافت کرده و پروژه اجرا کنیم.

وی با تأکید بر اینکه نگاه ما نباید فقط به دو ریالی باشد که به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی می‌آید، افزود: منابع زیادی در وزارت‌خانه‌ها وجود دارد که باید به دنبال جذب آنها باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: من هیچ نقشی در انتصابات استان نداشتم و زمانی که به این استان آمدم، گفتند باید با این تیم مدیریتی کار کنید یعنی مظلوم‌ترین استاندار هستم که خودش تیمش را ارنج نکرده و باید کار کند اما هیچ گلایه‌ای ندارم و با مجموعه مدیرانی که توسط استانداران دیگر منصوب شده‌اند کار می‌کنم.

کلانتری در رابطه فضای مجازی، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها با اشاره به اینکه برخی مدیران از سایت‌ها گلایه‌مند هستند، عنوان کرد: ما وقت اضافه برای حاشیه‌سازی نداریم و اگر نقدی وجود دارد محترمانه پاسخ می‌دهیم.

وی به ظرفیت گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اشاره داشت و بیان کرد: گردشگری ظرفیت کم‌نظیری است که در این استان در اختیار داریم و در رفاه، درآمدزایی، اشتغال و معرفی استان تاثیرگذار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با برگزاری پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین در یاسوج گفت: اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برنامه‌ای تدوین شده برای برگزاری این جشنواره ملی داشته باشد و انتظارات خود را از دستگاه‌ها متناسب با تواتمندی‌هایشان تعریف کرده و تا حصول نتیجه پیگیری کند.

کلانتری به بحث جذب اعتبارات اسناد خزانه اشاره داشت و بیان کرد: من نمی‌خواهم حتی یک هزار تومانی از این اسناد برگشت بخورد و اگر اسناد خزانه دستگاهی برگشت داده شود حتما به مافوق کشوری‌اش اعلام می‌کنیم ضمن اینکه عملکرد دستگاه‌ها در جذب این اسناد در ملاک‌های ارزشیابی مدیران هم مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی به بحث انتخابات هم اشاره داشت و عنوان کرد: الان در مقطعی هستیم که باید زیرساخت‌های انتخابات را تکمیل کنیم و در این راستا باید چک لیست و برنامه زمان‌بندی شده داشته باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه باید آخرین انتخابات برگزار شده آسیب‌شناسی شود و اصلاحات لازم انجام گیرد، گفت: رأی ناموس است و سلامت و امنیت انتخابات، مشارکت حداکثری، رقابت سالم و امانتداری در راستای اجرای قانون مورد توجه است.

کلانتری با اشاره به اینکه در برگزاری 25 انتخابات به طور مستقیم و یا غیرمستقیم همکاری داشته است، عنوان کرد: در مقابل یک رای ضمانت شرعی و قانونی داریم و مطمئن باشید تخلف در یک رای هم خیانت است و هرگز پذیرفته نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در برخی جاها بی‌رحم هستم که یکی از این جاها انتخابات است و هیچگونه تخطی از قانون قابل قبول نیست، گفت: تمام آمال و آرزوهای مردم در این رای بوده و سرنوشت آنها را تعیین می‌کند بنابراین نباید با سرنوشت مردم بازی کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: سفر مدیران کل به شهرستان‌ها و هرگونه کلنگ‌زنی و افتتاحیه‌ای با هماهنگی فرمانداران انجام شده و هیچ انتصابی در شهرستان‌ها بدون هماهنگی با فرمانداران انجام نشود.
کلانتری با بیان اینکه شاخص‌ها در انتصابات تعریف شده و هیچ مسأله پنهانی در این زمینه نداریم، تأکید کرد: شاخص ما در انتصابات نیروی توانمند، خوش سابقه و همراه دولت است ‌و انتصابات قومی، طایفه‌ای و سفارشی دیگر تعطیل است.
وی در رابطه با برگزاری جلسات شورای اداری و سایر جلسات استان هم گفت: جلسات حتما باید با دعوت‌نامه قبلی برگزار شود و دعوت‌نامه با دستورکار مشخص ارسال شود ضمن اینکه اعضای جلسه نیز باید با مطالعه و اطلاعات کامل در جلسه حضور پیدا کنند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه مصوبات جلسات باید در چارچوب قانون و متناسب با اختیارات دستگاه‌ها باشد، عنوان کرد: در این مدت به چند مورد برخورد کردم که مصوبات قانونی و متناسب با اختیارات و شان جلسه نبود.
کلانتری بر توجه به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد و گفت: نباید مردم سرگردان شده و از این دستگاه به آن دستگاه بروند، دستگاه‌ها هر کدام در حوزه تخصصی خود باید پاسخگو باشند و مدیران باید کارکنان خود را در این زمینه توجیه کنند.

وی ابراز کرد: در حوزه نیروی انسانی از نیروهای توانمند حمایت کرده و زمینه ارتقا آنها را فراهم کنیم ضمن اینکه فرصت ورود زنان به عرصه مدیریت فراهم شود و بر این اساس مدیرانی که دو یا چند معاون دارند باید یکی از آنها را از کارکنان زن انتخاب کنند و علاوه بر این باید به نیروهای جوان فرصت داده شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل کمیته رصدی برای رصد فعالیت‌های دستگاه ها در راستای وظایفی که به توسعه همه جانبه منجر می‌شود خبر داد و گفت: ارتباط با مقامات کشوری و دیدار با وزرا در دستور کار مدیران کل قرار گیرد و در این راستا از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس هم استفاده شود.
کلانتری از مدیران کل خواست دستگاه‌های متبوع و نیروهای خود را متحول و به روز کنند و تأکید کرد: باید بستر لازم برای ورود بخش خصوصی به عرصه اقتصادی فراهم شود زیرا اشتغال و تولید با بخش خصوصی رونق می‌گیرد.

مقام ارشد اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: دستگاه‌های ناظر ضمن اینکه وظیفه نظارتی خود را انجام می‌دهند، جرات را از مدیران و مسئولان بخش خصوصی نگیرند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
استانداران قبلی بهتر از اینا شعار میدادن اما در عمل هیچ کاری نکردن و رفتن
مطلع
Iran, Islamic Republic of
پول انتقال خون به دلیل بی تدبیری دکتر غلام نژاد و رفیعی ودخالت نمایندگان در عزل و نصب ها با برگزاری مناقصه ومسله دار برگشت . انتصابات بدون شایسته سالاری یعنی ظلم به استان . از نمایندگان خواهش می کنیم نه پول بیاورید وبر مردم منت بگذارید ونه با انتصاب مدیران ناکارآمد منابع را به هدر دهید . سازمان بازرسی . دیوان محاسبات . معاون عمرانی استاندار چه برخوردی خواهند کرد . آب از آب هم تکان نخواهد خورد . دکتر یزدانپناه باید مسقل عمل کند .
غلام
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای استاندار بخشنامه کن استخدامهایی که از طریق نمایندگان مخصوصا در گچساران ممنوع است اگر راست میگویی فقط با امتحان
سرمست
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای استاندار در گچساران تمام استخدامها باید زیر نظر برادر و خواهر. باشد آن هم برای افراد خاص لطفا برای رضای خدا بفریاد قشر محروم مستضعف و ببچاره برسید
سردار
Iran, Islamic Republic of
آخ و بخت گچساران که تمام گزینش ها از طریق نماینده و خانواده اش باشد
سردار
Iran, Islamic Republic of
آخ و بخت گچساران که تمام گزینش ها از طریق نماینده و خانواده اش باشد
فتحی
Iran, Islamic Republic of
ما مخالف سر کار رفتن دیگران نیستم اما نه ابنکه چماق بدستان و ارازل سر کار بروند و بچه های مومن مخلص آه ناله بکشند
فتحی
Iran, Islamic Republic of
ما مخالف سر کار رفتن دیگران نیستم اما نه ابنکه چماق بدستان و ارازل سر کار بروند و بچه های مومن مخلص آه ناله بکشند
کمال
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه در شهرستان گچساران و باشت اگر نابینایی خواست جلوی درب دستشویی بنشیند باید زی. رد شود
مهقلو
Iran, Islamic Republic of
شما هم چند صباحی اینجایید و رزومه ای برای خود و نانی برای دوستان تامین می کنید و میروید و مانند یکی قبلی که اوایل مدیریتش در جلسات تهدید و ارعاب میکرد و سپس همراه و همدم مدیران کم کار شد و رزومه ای و نانی بهم زدو رفت. خدایش بیانرزد پروازی امد و پروازی استاندار بود و پروازی رفت.
Romania
اقای استاندارسلام
حق طبیعی واداری وقانونی شما است که معاونین خودت ومدیران ستادی استانداری را خودتان انتخاب ومنصوب نمایید.
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...
روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

روایتی از زندگی طلبه جوان، همسر و 11 فرزندش

پدر 38 ساله و مادر 36 ساله قمی که یازدهمین فرزندشان در راه است، از خدا می‌خواهند که این ...