تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب : ۴۰۲۲۱۸
در گفت‌وگویی مطرح شد

تاج‌گردون: احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند

۵
۰
تاج‌گردون: احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند
کبنا ؛یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی گفت: امروز احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند و متاسفانه یک جریان سیاسی داخل حاکمیت از آقای احمدی‌نژاد حمایت می‌کند.
غلامرضا تاج‌گردون با اشاره به اظهارات اخیر احمدی‌نژاد، اظهار کرد: احمدی‌نژاد همانند سال‌های گذشته همچنان یک پدیده است. در سال ۹۱ و در دولت او ارز سه برابر شد. ما آن زمان سوال از رییس‌جمهوری را مطرح کردیم، ایشان گفته بود اگر این سوال را مطرح کنید من در مجلس برخی حرف‌ها را می‌زنم، گفتند سوال را مطرح نکنید. ما هم گفتیم مصلحت نیست و آن را مطرح نمی‌کنیم اما در زمان استیضاح وزیر کار ایشان آن حرف‌ها را زد و از آن روز تا حالا هم مرتب همین حرف‌ها را می‌زند.
وی معتقد است: اگر آقای احمدی‌نژاد امروز چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند به نظرم باید ریشه‌اش را در آنهایی دنبال کنیم که در سال ۸۸ پشت سر این آدم آمدند و او را پررو کردند یا کسانی که در سال ۸۴ او را در بلندی نشاندند و حالا هر کاری می‌کنند، نمی‌توانند او را پایین بیاورند و با او برخورد هم نمی‌کنند.
این نماینده مجلس اضافه کرد: مردم کلا به این موضوع مشکوک هستند، من هم مشکوکم. اگر من این حرف یا نصف این حرف‌ها را بزنم حتی با وجود مصونیت سیاسی نمایندگی و در صورتی که این حرف‌ها را در مجلس بزنم چه برخوردی با من خواهد شد؟ او که مصونیت سیاسی هم ندارد اما همه را دزد می‌خواند و حتی می‌گوید چرا با این افراد برخورد نمی‌شود یا چرا رییس قوه قضاییه فلان کار را نمی‌کند. ممکن است مردم هم فکر کنند حتما او چیزی در چنته دارد و او هم از فضایی که به وجود می‌آید حداکثر سوء استفاده را می‌کند و حرف‌هایی را می‌زند که خودش هم می‌داند غلط است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: وضعیت زمان آقای احمدی‌نژاد بخصوص در دور دوم ریاست‌جمهوری ایشان وحشتناک بود اما متاسفانه حافظه تاریخی ما قدری ضعیف است.
تاج‌گردون ادامه داد: الان احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند با این تفاوت که احمدی‌نژاد اینجا نشسته و او در آمریکاست. مردم می‌خواهند با چه کسی همراهی کنند؟ با احمدی‌نژاد؟ اگر نسل نو بخواهد کسی را انتخاب کند کدام یک را انتخاب می‌کند؟
وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد از سوی یک جریان سیاسی درون حاکمیت حمایت می‌شود، یادآور شد: این جریان،‌ جریانی است که روبروی دولت قرار دارد و خواسته یا ناخواسته ریشه حکومت را می‌زند؛ احمدی‌نژاد خواسته و برخی از کسانی که از این حرف‌ها خوششان می‌آید ناخواسته.(ایسنا)
نام شما

آدرس ايميل شما

100
Iran, Islamic Republic of
مرد فقط احمدی نژاد
همشهری
Iran, Islamic Republic of
جناب دکتر نترس شاید احمدی نژاد زیاد حرف بزنه ولی دیگر تو این مملکت پست نمیگیره.
اما این را بدان اگر کسی صراط مستقیم را برود تحت هی شرایطی شکست نخواهد خورد و از هیچ کسی بیم نخواهد داشت.
Iran, Islamic Republic of
مردفقط احمدی نزاد
علی کمالی
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای تاجگردون؛ چراهمان زمانی که آقای احمدی نژادرئیس جمهوربودوشماهم نماینده مجلس وتوان واختیارسوال راداشتید به خاطر موقعیت خودتان.بیان این مطالب را نداشتیدفلذا ازآنجائیکه احمدی نژادازهمه شما (نمایندگان محترم) ضعف داشت نمی توانستیدایشان را بازخواست نمائید!چون.؟درحقی.ن های اصلی دولت هاهستید که متاسفانه مروج اصلی .درکشور میباشید!بنابراین هیچوقت ژست. بودن را به خودتان نگیریدچون ملت کاملا. ومدیران مملکت را (به استثنای بعضی ) دریافتند ...
عدالت
Iran, Islamic Republic of
کاملا حرفاش درسته
تو هم احساس خطر کردی چو..وکیل الدوله
برو . تا دوره ات تموم نشده
امیدوارم خداوند همه کسانی که حق مردم رو میخورن و ب عدالت رفتار نمی کنند و خیانت میکنند رو رسوا کنه
آقای رفیق‌دوست! اصلا می‌دانید زندگی معمولی یعنی چه؟

آقای رفیق‌دوست! اصلا می‌دانید زندگی معمولی یعنی چه؟

اما آقای رفیق‌دوست! زندگی قشر ضعیف جامعه که این روزها کمرشان زیر بار تورم در حال خم شدن ...
چرا درآمدی که تلویزیون از طریق «برنده باش» کسب کرد به مردم بازگردانده نشد؟

چرا درآمدی که تلویزیون از طریق «برنده باش» کسب کرد به مردم بازگردانده نشد؟

در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، در پی انتقاد آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و  آیت الله ...
داریوش ارجمند: من تحت تأثیر دو «علی» هستم؛ علی خامنه‌ای و علی شریعتی

داریوش ارجمند: من تحت تأثیر دو «علی» هستم؛ علی خامنه‌ای و علی شریعتی

درود می‌فرستم به آقای خامنه‌ای، تنها مردی که امروز در مقابل استکبار ایستاده و با شجاعت ...