لیست نهایی تایید و ردصلاحیت شدگان انتخابات دهم کهگیلویه و بویراحمد
18 بهمن 1394 ساعت 22:05
براساس آخرین اخبار دریافتی از منابع مطلع، اسامی نامزدهای تایید و ردصلاحیت از سوی شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است.
از مجموع ۱۰۸ نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد ۷۸ نامزد تایید ، ۲۶ نامزد رد و چهار نامزد دیکر انصراف داده بودند.
حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ***********************
تایید صلاحیت: ردصلاحیت:
ا- فرشید ارجمند ۱- آیت الله اخلاقی
۲- خدارحم آخشیک ۲- جمال الدین ارجمند
۳- مظلم افروز ۳- سیده زهرا حسینی
۴- سید شکرالله امامی ۴- سیدصدرالله رجایی نسب
۵- عبدالنبی انصاری ۵- غلامحسین رهبرنیا
۶- محمد بهرامی ۶- ابوالفضل قاسمیان
۷- کرم جانی پور ۷- فتح الله مردانی
۸- فیض الله جوزاریان ۸- سیدباقر موسوی جهان آباد
۹- علی حیدری اصل ۹- صادق نصیب
۱۰ - عبدالخالق خرسندیان ۱۰- هادی هوشمندپور
۱۱- فاطمه رستمیان تلزالی
۱۲- محمد روشن رو
۱۳- مهدی روشنفکر
۱۴- غلام محمد زارعی
۱۵- رحیم سبحان زاده
۱۶- محمد کرمی
۱۷- عنایت محمدپور
۱۸- محسن محمودی نیکو
۱۹- سیدعلی مصطفوی
۲۰- محمدرضا نیکبخت
۲۱-سیده زینب هاشمی
۲۲- ستار هدایتخواه
۲۳- رهام یزدان پناه
حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ *******************
تایید صلاحیت: ردصلاحیت:
۱- علی آرام ۱- محسن آرمین
۲- صالح آذرخش ۲- موسی اخلاقی
۳- مصطفی ارژنگ ۳- مجید باقریان
۴- خیرالله انصاری ۴- علی سینا برقک
۵- مسعود اژدری ۵- البرز بنام
۶- مصطفی بهره بر ۶- جهانگیر حبیبی
۷- امین جمالی نسب ۷- قلندر حسن پور
۸- منوچهر جوانمردی ۸- بیت الله حسین فرد
۹- محمد جهانبخش ۹- لطیف رستاد
۱۰- نعمت الله خادمی ۱۰- منوچهر سیف السادات
۱۱- اسلام خسروی ۱۱- نعمت الله ضدوقی
۱۲- سید مسعود دانشی ۱۲- فرشید عزیزی
۱۳- علی دردانه ۱۳- ادریس کشاورز
۱۴- علی دلاور ۱۴- سیدقادر لاهوتی
۱۵- عبدالله رئیسی ۱۵- سیدسعید محقق
۱۶- سیدلطف الله سپهر ۱۶- غلامعلی مردانی
۱۷- علیرضا سجادی ۱۷- محمود منطقیان
۱۸- علی محمد شفاعت نیا ۱۸- خلیل نظری
۱۹- جمشید عزیزی ۱۹- حجت الله هاشمی
۲۰- علی علیزاده آرند ۲۰- سعید پالار
۲۱- کریم قاسمی
۲۲- علی باقریان
۲۳- ........ کشاورز
۲۴- یاسر مستوفی زاده
۲۵- سید مجتبی مشیری فرد
۲۶- فرزاد نجات نیا
۲۷- عدل هاشمی
۲۸- سیدمهدی وفایی مقدم
۲۹- سیاوش نریمان
۳۰ منوچهر چک نژادیان
۳۱- رضا ضرغامی
۳۲- مصطفی تقوی
۳۳- علی کامرانی مقدم
حوزه انتخابیه گچساران و باشت **********************
تایید صلاحیت : ردصلاحیت:
۱- مصیب افتخاری ۱- کورش افشین پور
۲- غلامرضا تاج گردون ۲- بهبود گرجی
۳- کرم خلیلی
۴- سیدسلمان ستایی
۵- محمدباقر شریفی
۶- اسماعیل صادقی
۷- بهادر مرودشتی
۸- سیدیوسف پنجه بند
۹- حمید پورحسن
۱۰- علی پولادی وندا
دهمین انتخابات ملس شورای اسلامی در روز هفتم اسفندماه جاری و در ۷۷۰ شعبه اخذ رای برگزار خواهد شد.۴۹۰ هزار نفر واجد شرایط اخذ در کهگیلویه و بویراحمد براساس آمار اداره کل ثبت حوال باید سه نامزد انتخاباتی را به خانه ملت در بهارستان بفرستند.
کد مطلب: 160671