تاریخ انتشار
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۷
کد مطلب : ۴۱۳۰۲۶
در دیدار رئیس بهزیستی کهگیلویه با معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور مطرح شد:

کاهش آسیب‌های اجتماعی دیشموک نیازمند نگاه ویژه سازمان بهزیستی / عکس

۰
کاهش آسیب‌های اجتماعی دیشموک نیازمند نگاه ویژه سازمان بهزیستی / عکس
کبنا ؛جهانگیر افشانده رئیس بهزیستی کهگیلویه در دیدار با «حبیب‌الله مسعودی‌فرید» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های اخیر بهزیستی در حوزه‌ی آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: مراکزی با هدف مقابله با آسیب‌های اجتماعی برای بخش دیشموک که آسیب‌های اجتماعی از جمله خودکشی و خودسوزی در آنجا اخیر متاسفانه اتفاق افتاد، افتتاح شد.
افشانده به فعالیت پرکار پایگاه خدمات اجتماعی دیشموک در 40 روز گذشته در سطح روستاها و حتی شهر دیشموک اشاره و گفت: طی مدت کوتاهی که این پایگاه در دیشموک شروع بکار کرده کارهای خوبی انجام داده است.
رئیس بهزیستی کهگیلویه به عزم جدی بهزیستی شهرستان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان، به ویژه دیشموک، اشاره کرد و خواستار حمایت سازمان بهزیستی جهت اختصاص اعتبارات ویژه برای رفع محرومیت منطقه بخصوص جهت توانمندسازی خانوارهای تحت پوشش شد.
افشانده به وضعیت حاد و نگران کننده‌ی آسیب‌های اجتماعی و نقش فقر و محرومیت در بروز این حوادث درمنطقه دیشموک اشاره  و بیان کرد: بنا برگزارشات میدانی ارسال شده از پایگاه خدمات اجتماعی دیشموک، فقر و بیکاری و عدم وجود امکانات رفاهی یکی از معضلات منطقه دیشموک است.
رئیس اداره بهزیستی کهگیلویه به اهمیت توانمندسازی خانوارهای و مددجویان تحت پوشش بهزیستی اشاره و خاطرنشان کرد: با اختصاص  اعتبارات و اعطای تسهیلات کم بهره می‌توان به اشتغالزایی زنان و دختران با استعداد روستاهای دیشموک کمک زیادی کرده  و محرومیت را تاحدودی از ان مناطق رفع کنیم.
افشانده ضمن تقدیر از حمایت‌های سازمان بهزیستی، گفت: با افزایش مستمری مددجویان می‌توانیم در جهت کمک به خانوارها گام‌های خوبی برداریم.
گفتنی است رئیس بهزیستی کهگیلویه امروز هم در این خصوص دیداری با مشاور خانم ابتکار معاون ریاست محترم جمهور خواهند داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...