تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۴۷۸۰۹۴
در جمع اعضای ستاد انتخاباتی استان تهران

فیلم و تصاویر | پزشکیان: مطمئن باشید زد و بند نخواهیم کرد / صدای من باشید و من صدای شما خواهم بود

۰
کبنا ؛رئیس‌جمهور ،گفت: امکان ندارد به تنهایی بتوانم کاری انجام دهم؛ فقط می‌توانم صادقانه بر روی آن‌چه با شما مردم بر سر آن پیمان بستم بمانم و خواهم ماند.
        

به گزارش کبنا، مسعود پزشکیان امروز (پنجشنبه ۲۱ تیر) در جمع اعضای ستاد انتخاباتی استان تهران، اظهار کرد: به خاطر حق و به خاطر عدالت در مقابل هیچ قدرتی سرخم نخواهیم کرد. همه حرف‌هایی که زدیم هم باور کنید شعار نبود، به آن‌ها باور داریم، اما اینکه چقدر خواهیم توانست در این راه بایستم به شما و ما و مردم جامعه ما بازمی‌گردد.
 وی افزود: متاسفانه رفتار‌هایی که عده‌ای به اسم اعتقاد و باور انجام دادند، مردم ما و جوانان را نسبت به آن‌چه که باور ماست، کمرنگ و شاید بی‌رنگ کردند. مگر می‌شود انسانی را پیدا کرد که حق‌طلب باشد، وقتی حق را می‌شنود حاضر باشد همه‌چیز خود را برایش قربانی کند، و کسی چنین انسان‌هایی را ببیند، اما از آنان خوشش نیاید و جای دیگری را برای خود قبله کند؟ مگر می‌شود؟
رئیس‌جمهور منتخب گفت: اگر ما با مردم بر اساس عدالت و حق صحبت کنیم، اگر حق همه را بپذیریم و در اختیارشان قرار دهیم و حق‌شان را نخوریم حالا چه چپ باشند، چه راست، چه مذهبی، چه غیرمذهبی، چه مسلمان، چه غیرمسلمان، چه زن، چه مرد و چه جوان، چه پیر، اگر این کار را با مردم انجام دهیم چه کسی از، اما ناراضی می‌شود؟ چه کسی از ما دلزده می‌شود؟
پزشکیان تصریح کرد: این ما هستیم که آبروی آن باور‌ها را می‌بریم، نه آن باورها. اگر ما بتوانیم زندگی، رفتار و برخورد و اخلاق ما در مسیری باشد که این ماه محرم و امام حسین (ع) به ما نشان می‌دهد، مطمئن باشید مملکت ما درست می‌شود، ارتباط ما باهم انسانی می‌شود و باهم منصفانه برخورد می‌کنیم. به جان هم نمی‌افتیم، تهمت و افترا نمی‌زنیم، دروغ نمی‌گوییم.
وی افزود: مثل آب خوردن دروغ می‌گوییم، وعده می‌دهیم و عمل نمی‌کنیم، هیچ فرضیه‌ای به اندازه این فرضیه در بین همه مردم مورد قبول نیست که وقتی کسی وعده می‌دهد و حرف می‌زند پای وعده و حرف خود بایستد.
رئیس‌جمهور منتخب گفت: چقدر حرف می‌زنیم و پای حرف نمی‌ایستیم؟ حالا برادران فکر می‌کنند ما خودمان را گم کردیم یا خدای نکرده کاری خواهیم کرد که زدوبندی کنیم، مطمئن باشید زدوبند نخواهیم کرد.
پخش مجدد
بی صدا
بارگیری شده: 100.00%
زمان باقی‌مانده -0:00
1x
سرعت پخش
تصویر در تصویرتمام‌صفحه
کد ویدیو
دانلود
وی افزود: نه پست و نه مقام نه جایگاه برای من به عنوان یک فرد هیچ امتیازی نیست. آن‌چه که به آن معتقد بودم همچنان هستم. فقط بار سنگینی که شما مردم عزیز به دوش ما گذاشته‌اید به شدت سنگینی می‌کند. اگر مردم، نخبگان، کارشناسان، تولیدکنندگان، صنعتگران و فرهنگیان، عشایر و کشاورزان و مذهبیان و همه مردم ما نباشند امکان ندارد من به تنهایی کاری کنم.
پزشکیان یادآور شد: فقط می‌توانم صادقانه با مردم بر آنچه که پیمان بسته‌ام بمانم و خواهم ماند. من به راهی که انتخاب کردم و به حسین (ع) که در این ماه شهید شده افتخار می‌کنم و زندگی خودم را سعی کرده‌ام که با زندگی آنان تطبیق دهم.
رئیس‌جمهوری منتخب با قدردانی از تمام کسانی که پای صندوق‌های رأی آمدند، اظهار کرد: ایران مال همه ایرانیان است. همه باید تلاش کنیم ایران درست شود و ایران برپایه حق و عدالت باید درست شود. حق و عدالت، آزادگی و مردانگی، حق هرکسی و هر قومی و هر جنسیتی را اگر ناحق کنند باید فریاد بکشیم و جلویش بایستیم. نباید اجازه دهیم حق کسی خورده شود. این همان چیزی است که امام حسین (ع) به ما یاد داده‌اند و حضرت علی (ع) به ما گفته‌اند.
نام شما

آدرس ايميل شما

حمله بهرامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج / در بیمارستان شهید جلیل چه خبر است؟

حمله بهرامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج / در بیمارستان شهید جلیل چه خبر است؟

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی، عملکرد ...
چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

تمام عزم دولتمردان شهید رییسی با بکارگیری رسانه‌ها و امکانات در اختیار خود، مصروف تلاش ...
فایل های مرتبط
1