تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۴۷۷۹۷۸
کبنا گزارش می‌دهد

فیلم و تصاویر | جشن پیروزی هواداران مسعود پزشکیان در پارک مهرورزی یاسوج / قول می‌دهیم هیچ کدام از مسئولین متخلف مصون از طرح شکایت نباشند تا برخی متوجه شوند امانت‌دار نظامند نه حاکم استان!

۰
کبنا ؛جشن پیروزی هواداران مسعود پزشکیان در پارک مهرورزی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، عصر روز گذشته (16 تیرماه 1403) جشن پیروزی هواداران مسعود پزشکیان در پارک مهرورزی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
       
در این برنامه شهریار کریمی خواننده معروف کهگیلویه و بویراحمد موسیقی محلی اجرا کرد. در ادامه رحمان وفانژاد فعال سیاسی اصلاح‌طلب و دبیر ستاد مسعود پزشکیان در استان کهگیلویه و بویراحمد بیانیه مشترک ستادهای استانی پزشکیان را قرائت کرد.
در بخشی از این بیانیه آمده بود که؛
تو مپندار که در فکر تنم / نگران سرطان وطنم
او که بیمار شود ما همه نیز / من که بیمار شوم، یک تنم
  وطنم از تن من خسته‌تر است /  درک کن درد مرا از سخنم         
در ادامه این بیانیه آمده است که اینک با انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس جمهور منتخب و شروع دوران جدیدی از عقلانیت با اراده علم و عمل در جشن مشارکت حضور یافته‌ایم تا برای ایران و ایران‌مان، مطالبه‌گر آزادی‌های قانون اساسی، توجه به حقوق شهروندی، رفع فیلترینگ، رفع تحریم، مذاکره با دنیا و تحول در حوزه‌های زیر ساخت و صنعت را رقم و به تبع آن، اقتصاد و معیشت را متحول سازیم. متاسفانه اقدامات دولت‌های ناکارآمد، سیاست جنگ‌ورزی و دریافت تحریم‌های مکرر باعث شد دلالی برای قشر خاص ایجاد گردد و منابع این سرزمین در نازلترین قیمت‌ها و تخفیف‌های نجومی به فروش برسد.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است با تمام تلاش هر دو جریان سیاسی در هشتم تیرماه ۶۰ درصد جامعه را نتوانستیم به مشارکت قانع نماییم و دیروز با تلاش مضاعف‌‌تر توانستیم مشارکت را به سقف ۵۰٪ برسانیم. اگر مسئولان نظام و تشکل‌های سیاسی این موضوع را آسیب‌شناسی حداقلی نمایند قطعاً یکی از مولفه های تاثیر گذار آن تبعیض بوده که باعث چنین اتفاقی شده و باید برای مرتفع نمودن مشکلات اهتمام ورزند.
همچنین در بخش دیگری از این بیانیه با عملکرد مجریان انتخابات انتقاداتی وارد و گفته شد؛ در دولتی که با شعار مردمی بودن به‌عنوان مجری انتخابات بوده، از معاون رئیس جهمور تا استاندار، بعضی از معاونین، فرمانداران، بخشدارن، مدیران‌کل و سطوح میانی، برخی روسای دانشگاه‌ها نهادهای حمایتی با نقض اصل بی طرفی در انتخابات ورود نموده‌اند و تمام امکانات دولتی که بخشی از بیت‌المال محسوب می‌گردد را برای ستاد رقیب مهیا نموده‌اند غافل از اینکه صدای مردم و مشارکت آنها در سطح 50 درصد حائزین شرایط هم مانع اقدامات خودسرانه گردید.

در این بیانیه آمده است که آقای استاندار بداند سطح برگزاری انتخابات را در تمام استان آنقدر تنزل داده که هیئت‌های اجرایی و بازرسی تماماً یکطرفه و انتخاب ارکان شعب با ۱۰۰ درصد خالص سازی باز هم نتوانست شرایط را باب میل آنها رقم بزند.
در  بعضی از شهرستان‌‌ها و بخش‌‌‌ها نگرانی و دغدغه مردم زیاد و متاسفانه ستاد مشترک انتخابات و تبلیغات رقیب در اوج بی توجهی به حقوق مردم تخلفات زیادی در بخش مرکزی باشت و بوستان، پاتاوه، مارگون و لوداب داشته‌اند و اگر ورود دستگاه‌های امنیتی، خصوصاً وزارت اطلاعات و حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری و سیستم قضایی نبود هنوز هم مشخص نبود که حجم تخلفات در چنین انتخاباتی منجر به کدام بحران می‌شد؟
متأسفانه بعضی دانشگاه‌ها با عدم تخصیص و تبعیض در ارائه تریبون‌‌ها به سخنرانان ضمن ایجاد فضای ناامیدی و از هر تلاشی جهت فشار به دانشجویان دریغ نکردند و با تهدید به بستن درب خوابگاه‌ها رسماً مانع ورود جامعه دانشگاهی به شعب اخذ رأی شدند و اگر نهادهای امنیتی و قضایی نبود، قطعا همین مشارکت برای قشر مطالبه گر و آزادیخواه به حداقل می رسید ولی ظاهرا مسئولان این دانشگاه‌ها توجهی به حقوق اولیه نسل جوان نداشتند.
همچنین در این بیانیه آمده است که تیم حقوقی تا روزها باید مستندات را تجمیع و به تمام مردم شریف استان قول می‌دهیم هیچ کدام از مسئولین متخلف مصون از طرح شکایت نباشند تا برخی متوجه شوند امانت‌دار نظامند نه حاکم استان!
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
منفعت طلب
Iran, Islamic Republic of
سیت ....
Iran, Islamic Republic of
سالی که نکوست از بهارش پیداست.... تو خود بخوان...
نیما
Iran, Islamic Republic of
وفانژاد یجای پای سی خوت بهل همیشه دنیا ن بکامت
در روزگاری که ترکها یکدست شدند تاشما پیروز شدید ولی ایتده این طور نمیشود خت جمع کن
حمله بهرامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج / در بیمارستان شهید جلیل چه خبر است؟

حمله بهرامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج / در بیمارستان شهید جلیل چه خبر است؟

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی، عملکرد ...
چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

تمام عزم دولتمردان شهید رییسی با بکارگیری رسانه‌ها و امکانات در اختیار خود، مصروف تلاش ...
فایل های مرتبط
1