تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۱۱
کد مطلب : ۴۷۵۹۱۱
با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد

تصاویر و فیلم| اجلاسیه شهدای شهرستان چرام / نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد: کسی که به فرمان نتانیاهو، بایدن و بی‌بی‌سی به میدان می‌آید و کشته می‌شود، شهید نیست / پیری جمعیت سخت‌تر از جنگ است / طیبی‌فر: سالانه 500 هزار نفر در ایران به‌شکل غیرقانونی سقط می‌شود

۱
کبنا ؛اجلاسیه شهدا و رزمندگان شهرستان چرام با حضور آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لند، خانواده‌های معظم شهدا، اقشار مختلف مردم و سایر مسئولان برگزار شد.
به گزارش کبنا، شامگاه پنجشنبه (27 اردیبهشت‌ماه 1403) اجلاسیه شهدا و رزمندگان شهرستان چرام با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.
آیت‌الله سید نصیر حسینی، نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در این اجلاسیه ضمن قدردانی از حضور مردم و دست‌اندرکاران برگزاری این اجلاسیه، اظهار کرد: خدا را سپاسگزاریم که راه عزت و شرافت دنیا و سعادت آخرت را به ما نشان داد، به‌ برکت نظام اسلامی ایران.
وی افزود: بهترین راه برای انسان‌ها و برای جامعه بشری راهی است که هم عزت دنیا و هم سعادت آخرت را رقم بزند. دنیا هر چه باشد تمام خواهد شد. آخرت ابدیت است. وقتی ما راه خدا و اسلام را می‌رویم در میدان کارزار مبارزه اگر کشته شویم یا بکشیم، در هر دو صورت پیروز هستیم و خسارت ندیده‌ایم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اگر جان‌مان را در این میدان هدیه کنیم، هیچ ضرری نکرده‌ایم. بهترین راه برای انسان همین است. عده‌ای جان و قیمتی‌ترین سرمایه خود را در راه شیطان، ظلم و بی‌عدالتی از دست می‌دهند. مال، جان و همه چیزشان را در مسیر غیر از خدا هزینه می‌کنند که این نهایت خسران است.
آیت‌الله حسینی افزود: کسی که به فرمان صدام جنایتکار، شراب‌خور، زناکار به میدان آمده و کشته شده است، شهید نیست. کسی که به فرمان نتانیاهو، بایدن، ترامپ، بی‌بی‌سی، اینترنشال به میدان می‌آید و کشته می‌شود، شهید نیست و آنها در قعر جهنم می‌سوزند. بهترین راه زندگی را اسلام و انقلاب اسلامی است به رهبری امام خمینی(ره) پیش‌روی انسان قرار داد که وقتی انسان در راه اسلام و خداوند باری تعالی کشته می‌شود، فرشتگان الهی بر بالین او حاضر می‌شوند.

وی شهادت را بهترین پاداش خداوند به انسان دانست و گفت: اگر حکومت پهلوی ادامه پیدا می‌کرد، باید به جای دین اسلام، جان خود را فدای طاغوت می‌کردیم و شاید در جنایت غزه شریک می‌شدیم؛ امروز به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا و رهبری مقام معظم رهبری ما در جبهه حق هستیم. امروز، روز عظمت ملت ایران در جهان است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی در دل سرزمین آمریکا، ملت امریکا به زبان فارسی مرگ بر اسرائیل می‌گویند که این به‌ برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا است. چه عزت و سعادتی بالاتر از این که ملتی از مظلوم دفاع می‌کند.
وی افزود: دشمنان ما این عظمت ملت ایران را بر نمی‌تابند و به همین دلیل همواره با نقشه دنبال ضربه زدن به جامعه اسلامی است.
حضرت آیت‌الله حسینی گفت: دشمنان دو مسئله مهم را برای ما طراحی کردند. یکی مسئله بی‌حیایی و بی‌حجابی. دشمنان به جای موشک بساط ابتذال را رواج می‌دهند. دیگری مسئله جمعیت ا@ت. امروز پیری جمعیت خطری جدی است و سخت‌تر از جنگ است. اگر کاری نکنیم، هویت ملی، هویت دینی، هویت انقلابی و مذهبی خودمان را از دست می‌دهیم. مهمترین از مسئله تحریم‌ها پیری جمعیت است. 
حجت‌الاسلام حسن طیبی‌فر جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه نیز در این اجلاسیه با بیان اینکه خاطره شهدا را گرامی می‌داریم و گفت: چند انقلاب مهم در کشور ما از سال 57 اتفاق افتاد. انقلاب اول نظام 2500 ساله شاهنشاهی را در این کشور از بین برد. انقلاب دوم به فرموده مقام معظم رهبری، تسخیر لانه جاسوسی به دست جوانان کشور. انقلاب سوم مربوط به عملیات وعده صادق بود که تمام قدرت‌های دنیا برای مقابله و دفاع از رژیم صهیونیستی آمدند.
وی افزود: بیش از 200 هواپیما بر بالای سر کشورها بلند شد که از عملیات جمهوری اسلامی جلوگیری و پهپادهای ما را منهدم کنند. پیشرفته‌ترین تکنولوژی راداری آمده شد که با عملیات فرزندان این کشور مقابله کنند. 
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: چهار قدرت اتمی دنیا برای مقابله با این عملیات آمدند، آلمان‌ها، فرانسوی‌ها و آمریکایی‌ها آمدند؛ اما به برکت انقلاب اسلامی امروز شما صدای انقلاب اسلامی، اسلام و صدای شکستن کسانی که ادعای کدخدایی دنیا را می‌کردند در گوشه و کنار جهان می‌شنوید.
طیبی‌فر گفت: روح و جان انقلاب اسلامی در دنیا اثر کرده و امروز صدا و شعارهایی که ملت ایران اسلامی در سال 57 در دفاع از مظلوم سر می‌دادند در سرزمین امریکا و دنیا شنیده می‌شود. این انقلاب سومی است که در دنیا اتفاق افتاده است.
   
وی افزود: وقتی عملیات وعده صادق شکل گرفت. تمام ملت مسلمان و انسان‌های آزادی‌خواه ابراز خوشحالی کردند. همه اینها به دلیل استقامت، ایستادگی و صبر ملت ایران، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است. باید افتخار کنیم که اگر صدای اسلام در چهار گوشه دنیا شنیده می‌شود به دلیل خون‌فشانی شهدا است.
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: آنچه امروز به درد زندگی ما می‌خورد، سیر عملی و سبک زندگی شهدا است. آیا سبک زندگی امروز ما مثل شهدا است؟ 
وی افزود: در تمام وصیت‌نامه‌های شهدا بحث پیروی از ولایت فقیه مطرح شده است؟ ولایت فهمی ولایت باوری و ولایت یاوری سه مقوله‌ای که شهدا به آنها عمل کردند. هرکس این سه مقدمه را داشت؛ یعنی ولایتمدار است.
  
طیبی‌فر تأکید کرد: تفکرات انحرافی با ولایتمداری سنخیت ندارد. ولایت باید محور همه کارها باشد. سب زندگی شهدا را ببینید که چگونه است. کدام شهید اهل نماز و عبادت نبود؟ 
وی افزود: والدین در مقابل فرزندان خود مسئول هستند. فرزندان خود را با نماز، عبادت، مسجد و... آشنا کنید. جامعه امروز به سبک‌زندگی شهدا نیاز دارد.
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: کسی که با رشوه گرفتن، گران‌فروشی و ظلم کردن به دیگران و چپاول بیت‌المال دل مردم و خانواده‌های معظم شهدا را می‌‌لرزانند، آیا سبک زندگی آنها مثل شهدا است. باید مراقب بود که فکر و اندیشه فرزندان‌تان آلوه نشود.
طیبی‌فر به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اشاره کرد و گفت: بحث جوانی جمعیت یک بحث جدی در جامعه و جهاد است. در خانواده‌ای که سگ و گربه ارزشش بیشتر از فرزند شده است، باید نگران بود.
وی با اشاره به کشتار زن و بچه در غزه توسط رژیم صهیونیستی افزود: به همین دلیل امروز رژیم صهیونیستی نزد ملت‌های دنیا منفور است. بعضی در داخل کشور هم کار رژیم صهیونیستی را انجام می‌دهند. سالانه 500 هزار بچه شیعه در کشور غیرقانونی سقط جنین می‌شوند ما آنها را لعنت و نفرین می‌کنیم. پدر و مادران حواس‌شان جمع باشد، این جنایت را خداوند نمی‌بخشد. شهدای ما جایگزین می‌خواهند.
   
فیلم| سالی 500 هزار نفر به‌شکل غیرقانونی در کشور سقط جنین می‌کنند

حاشیه‌ها؛ 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد هنگام ورود به محل برگزاری اجلاسیه روی صندلی‌های آخر مجلس نشست که این اقدام جالب مورد توجه همگان قرار گرفت. سیدعلی احمدزاده به احترام خانواده‌های معظم شهدا تصمیم گرفت که در آخر مجلس بنشیند.


 
نام شما

آدرس ايميل شما

خواهرسهید
Iran, Islamic Republic of
خدایا از این استاندار توزندگی ندیدم اگه راست میگه یه کم توکارهاش راه شهدا راادامه بده کمایی توهم داری مثل خودشون میشه
Iran, Islamic Republic of
آخ و بخت چروم،چروم چی بود و الان چی شده
Iran, Islamic Republic of
نام شهدا نانی شده برای برخی ها......
متاسفانه مسئولین ما با این مدل کارها دارند مردم رو از شهدا هم زده می کنند
ایران در دو راهی

ایران در دو راهی

با وجودیکه بخش اعظم اصولگرایان در دوره ریاست جمهوری روحانی مخالف برجام بودند، رئیسی اصولگرا ...
در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

در بهشت زهرای تهران چه خبر است؟

اگرچه برخی مسئولان تاکید دارند که قیمت قبر‌ها به ویژه در تهران نجومی نیست، اما بازار‌های ...
جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

جزئیات جدید از محموله روغن‌های آلوده

۶ محموله روغن خوراکی به‌وزن ۹۱هزار تن در سال ۱۴۰۰ توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر ...
1