تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۲
کد مطلب : ۴۷۲۴۱۳
به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی:

تجلیل از ۶۰‌ نفر از فرهنگیان و دانش‌آموزان مدال‌آور ورزشی در عرصه ملی کهگیلویه و بویراحمد

۰
کبنا ؛در آیین باشکوهی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از ۶۰ نفر از فرهنگیان و دانش‌آموزان مدال‌آور ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.
به گزارش کبنا، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، در این آیین باشکوه گفت: افراد تجلیل شده در رشته‌های مختلف ورزشی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی موفق به کسب مقام اول تا سوم شده‌اند.
فرشید کرمی، با بیان اینکه، فضای مناسب ورزشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای انقلاب تا قبل از روی کار آمدن دولت مردمی ایران قوی ۳۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع بوده است افزود: با تلاش و توجه ویژه دولت سیزدهم به این موضوع هم اکنون سرانه فضای ورزشی در مدارس استان به ۱۱۴ هزار متر مربع افزایش یافته است.
کرمی، از به بهره‌برداری رسیدن ۱۲ چمن مصنوعی مدارس در استان در دهه فجر خبر داد و گفت: از این تعداد ۵ چمن آن در شهرستان‌های کهگیلویه و چرام و بقیه در شهرستان‌های گچساران، مارگون، بهمئی و منطقه چارؤسا به بهره‌برداری رسید.
وی از تلاش برای میزبانی مسابقات ورزشی در سال جاری خبر داد و گفت: زیرساخت‌های لازم برای ارتقاء فعالیت‌های ورزش دانش‌آموزی و فرهنگیان دراستان فراهم شده است.
در پایان این آیین باشکوه از دانش‌آموزان و فرهنگیانی که در عرصه ملی مقام‌های اول تا سوم را کسب کرده بودند و همچنین از پیشکسوتان ورزشی و سرگرو‌های استانی درس تربیت بدنی با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

فیلم: تاجگردون: به بزرگواری رأی می‌دهم

فیلم: تاجگردون: به بزرگواری رأی می‌دهم

اردشیر یاری، معاون سابق آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و از نزدیکان به غلامرضا ...
بودجه دفتر زاکانی: فقط ۲ هزار میلیارد تومان!

بودجه دفتر زاکانی: فقط ۲ هزار میلیارد تومان!

حوزه دفتر شهردار تهران از جمله بخش‌هایی از شهرداری است که از بودجه سالانه اداره پایتخت،...
در کره شمالی به‌روی گردشگران باز شد

در کره شمالی به‌روی گردشگران باز شد

زمانی که ووسکرسنسکی با سایر گردشگران در پیونگ یانگ سوار اتوبوس شد به ندرت خودرویی را ...
1