کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می دهد؛

گزارش تصویری سفر ورزیر آموزش و پرورش و نائب رئیس مجلس به کهگیلویه و بویراحمد / تصاویری خاص از مسئولان

15 مهر 1401 ساعت 11:49

دو هیئت مسئولان کشوری از جمله وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه، و همچنین نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان وارد فرودگاه یاسوج شدند.


دو هیئت مسئولان کشوری از جمله وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه، و همچنین نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان وارد فرودگاه یاسوج شدند.
به گزارش کبنا، امروز جمعه (15 مهرماه 1401) یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش به همراه مهراله رخشان مهر رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به فرودگاه یاسوج وارد شدند.
همچنین در هیئتی جداگانه علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان و نمایندگان استانی به منظور بازدید از ظرفیت های استانی و طرح های عمرانی وارد فرودگاه یاسوج شدند.
حضور در گلزار شهدای شهر یاسوج، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان،بهره برداری از یک باب مدرسه در شهرک صنعتی، بهره برداری از یک باب مدرسه در روستای مزدک و یک باب مدرسه در چنارستان یاسوج همچنین افتتاح چند مدرسه ی دیگر در شهر سی سخت از مهمترین برنامه های سفر این هیات به استان است.
خوابگاه دانش آموزی ابن سینا و دبیرستان شهیدبهشتی شهر سی سخت با حضور وزیر آموزش و پرورش و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 


کد مطلب: 453182

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/453182/2/گزارش-تصویری-سفر-ورزیر-آموزش-پرورش-نائب-رئیس-مجلس-کهگیلویه-بویراحمد-تصاویری-خاص-مسئولان

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1