کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با حضور فرماندار شهرستان بویراحمد انجام گرفت

یک انتصاب در فرمانداری بویراحمد

13 مهر 1401 ساعت 12:07

مراسم معارفه بخشدار سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد با حضور شهرام مهدوی‌مطلق فرماندار شهرستان بویراحمد، مدیرکل امنیتی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از معاونین و کارشناسان در دفتر فرماندار بویراحمد برگزار شد.


مراسم معارفه بخشدار سپیدار از توابع شهرستان بویراحمد با حضور شهرام مهدوی‌مطلق فرماندار شهرستان بویراحمد، مدیرکل امنیتی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از معاونین و کارشناسان در دفتر فرماندار بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا،  در این مراسم که با حضور فرماندار بویراحمد و تعدادی از کارکنان فرمانداری بویراحمد، بخشدار مرکزی بویراحمد در دفتر فرماندار بویراحمد برگزار از خدمات علیداد حسین‌زاده بخشدار سابق سپیدار قدردانی شد.
شاهینی مدیرکل امنیتی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه ضمن تشکر از تلاش‌های حسین‌زاده بخشدار سابق سپیدار، تغییر و جابه‌جایی در حوزه‌های مدیریتی را اجتناب ناپذیر دانست و گفت: آقای حسین‌زاده در مدت مسئولیتش تلاش‌های زیادی را داشت و الحمدالله موفق هم بود.
مدیرکل امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تغییرات را در راستای سیاست‌های اعلامی دولت سیزدهم و برای هماهنگی‌های بیشتر و ارتقاء خدمات دانست و گفت: بخشدار و بخشداری رکن مهمی از حوزه‌های اجرایی و دولت هستند که ارتباط مستقیمی با بدنه مردم دارند و می‌توانند برای پیشرفت اقدامات مؤثری داشته باشند.
مدیر کل امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، بخشدار جدید آقای رضوی را نیز از نیرو‌های جوان و در عین حال سابقه دار وزارت کشور دانست و برای‌ایشان آرزوی توفیق کرد و خطاب به‌ وی گفت: باید با اقدامات جهادی در پی گره گشایی کار مردم باشند.
شهرام مهدوی مطلق فرماندار بویراحمد در ادامه این نشست، گفت: بخش سپیدار یکی از بخش‌های مهم شهرستان بویراحمد هست و در حقیقت سپیدار؛ سرزمین یاد‌ها و حماسه هاست و این بخش به جهت گردشگری، کشاورزی، راه‌های ارتباطی و منابع انسانی دارای ظرفیت‌های بسیاری است.
فرماندار شهرستان بویراحمد از خدمات آقای حسین‌زاده بخشدار سابق سپیدار قدردانی کرد و بیان داشت: آقای حسین‌زاده، اولین بخشدار این بخش بود که الحمدلله هم بخشداری را راه‌اندازی کرد و هم خوب آن را در ذهن مردم تثبیت کرد. ‌
مهدوی آقای حسین‌زاده را فردی مردمی و بی‌ادعا دانست و از خدمات او تشکر کرد.
مهدوی مطلق، رضوی بخشدار جدید سپیدار را از نیرو‌های بومی و سادات منطقه سپیدار و از همشهریان آقای حسین‌زاده دانست و گفت ما از نیروهائی که منصوب می‌کنیم تعریف و تمجیدی نمی‌کنیم بلکه این عملکرد افراد هست که می‌تواند افراد را به تمجید وا دارد و‌ امیدواریم با توجه به سوابق درخشان آقای رضوی ان‌شاءالله شاهد درخشش او باشیم.
سید علیداد حسین‌زاده بخشدار سابق سپیدار در ابتدای این نشست با ارائه گزارش بسیار کوتاهی، گفت: راه‌اندازی یک بخش در منطقه‌ای مثل سپیدار‌ کار بسیار سختی بود و ما یک دوره انتخابات را با کمترین امکانات و با موفقیت برگزار کردیم.‌
وی از شورای اداری، دهیاران، شورا‌های اسلامی و مردم بخش سپیدار حلالیت طلبیدد و از همراهی و همکاری آنان نیز تشکر کرد. ‌
علیزاده بیان کرد: کار با آقای مهدوی فرماندار بویراحمد بسیار برایم خوشایند بود و زمانی که‌ وی معرفی شد فکر نمی‌کردیم‌، وی این اندازه متواضع و مردمی باشند. ‌
بخشدار سابق سپیدار تمام هستی خود را از نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: علی رغم داشتن نگاه سیاسی اما خطوط قرمز نظام و فرامین رهبر انقلاب برایم حجت بوده و هست و برخی در این زمینه ناسپاسی و افراط می‌کنند.
سید امیرحسین رضوی بخشدار جدید سپیدار در سخنان کوتاهی از حسن اعتماد استاندار و فرماندار بویراحمد تشکر کرد و گفت: ان شاء الله از تجربیات آقای حسین‌زاده استفاده و تمام تلاش خودم را به کار می‌گیرم تا اقدامات آقای حسین‌زاده را ادامه دهیم و در راستای سیاست‌های دولت سیزدهم به طور جهادی و شبانه روزی پای کار باشیم.
سید امیرحسین رضوی از فرزندان بخش سپیدار  می‌باشد.


کد مطلب: 453105

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/453105/2/یک-انتصاب-فرمانداری-بویراحمد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1