تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب : ۴۵۲۷۱۰
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت؛

برگزاری کارگاه آموزشی شکار در کهگیلویه و بویراحمد

۰
کبنا ؛
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: با برگزاری کارگاه آموزشی قریب به 800 نفر از شکارچیان قانون‌مند با قوانین شکار و صید آشنا شدند.
به گزارش کبنا، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات شکار و صید ویژه شکارچیان در دو شهرستان بویراحمد و گچساران برگزار شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در این خصوص گفت: پس از ابلاغ سازمان مرکزی مبنی بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه شکارچیان قانونمند در سراسر کشور، کهگیلویه و بویراحمد نخستین استان در سطح کشور است که تا کنون این کارگاه را برای  شهرستان گچساران، بویراحمد و دنا برگزار نموده است.
اسلام جاودان خرد هدف از برگزاری این کارگاه ها را آموزشی دانست و گفت: در این کارگاه های آموزشی که بیش از 800 نفر از شکارچیان در شهرستان گچساران، باشت و دنا شرکت داشتند شکارچیان با قوانین شکار و صید آشنا شدند .
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تصریح کرد : در سنوات آینده چنانچه سازمان قصد صدور پروانه ی شکار یا صیدی  را داشته باشد متقاضیانی می توانند از این پروانه ها بهرمند گردند که در این کارگاه آموزشی شرکت نموده و گواهی پایان دوره برای آن صادر شده باشد.
وی گفت: براساس برنامه های آموزشی، این کارگاه برای مابقی شهرستان ها نیز برگزار خواهد شد و نیازی نیست متقاضیان از شهرستان محل سکونت خود به شهرستان دیگر بروند.
نام شما

آدرس ايميل شما

عباس عبدی: نظام آموزشي ورشكسته

عباس عبدی: نظام آموزشي ورشكسته

عباس عبدی گفت: باید صریح گفت؛ آنان که امروز در خیابان معترضند و با تعبیر رسمی اغتشاشگر ...
انتصابات به سبک زاکانی

انتصابات به سبک زاکانی

پیش از انتصابات اخیر زاکانی در سالگرد آغاز فعالیتش به‌عنوان شهردار دو حکم زد. یکی از ...
گره کور برجامی؛ در نیویورک خبری نشد

گره کور برجامی؛ در نیویورک خبری نشد

منابع آگاه از رایزنی های ایران و دیگر قدرت های جهانی پیش از آغاز نشست مجمع عمومی و پس ...
1