تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب : ۴۴۹۴۷۱
عصر امروز؛

بازرس کل و مدیرکل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد از پروژه تالار مرکزی یاسوج بازدید کردند

۰
کبنا ؛
عصر امروز مدیرکل بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از تالار مرکزی یاسوج که سال‌ها بلاتکلیف مانده بود بازدید کردند.
به گزارش کبنا، عصر امروز (2 تیر 1401) صالحی مدیرکل بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد و درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از تالار مرکزی یاسوج که حدود 14 سال بلاتکلیف مانده بود بازدید کردند.

در این بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این پروژه سال‌ها بلاتکلیف مانده بود در دید مردم قرار داشت؛ از این حیث نگرانی‌هایی را برای مردم یاسوج به وجود آورده بود که چرا هنوز تکمیل نشده است.
وی عنوان کرد: از مدیرکل بازرسی استان که امروز از این پروژه بازدید کردند و قرار شد کمک کار ما باشند، تشکر می‌کنم.
در ادامه این بازدید، از ساختمان اداری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز بازدید به عمل آمد. در این بازدید درخشان اظهار داشت: این ساختمان، مشکل فنی دارد، اما کارهای آن در حال پیگیری است و امیدواریم ساختمان اداری اداره کل از طریق وزارت، پیگیری و به نتیجه برسد.
گفتنی است تالار فرهنگی بزرگی که عملیات اجرایی آن از سال ۸۷ آغاز شده دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های زیادی برای برگزاری جشنواره‌ها، مراسم، همایش‌ها و برنامه‌های بزرگ فرهنگی و هنری در سطح ملی دارد که تاکنون به‌علت مشکلاتی همچون کمبود اعتبار به بهره‌برداری نرسیده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...