تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۶
کد مطلب : ۴۴۷۸۵۵
فرمانده سپاه ناحیه گچساران عنوان کرد؛

توزیع بسته های آموزشی، فرهنگی، ورزشی بین مدارس کم‌برخوردار گچساران+تصاویر

۰
کبنا ؛فرمانده سپاه ناحیه گچساران در آیین توزیع ۶۰ بسته کمک آموزشی، ورزشی و فرهنگی در بین مدارس کم برخوردار گچساران گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۳ هزارو ۵۰۰ بسته معیشتی در مناطق محروم و کم برخوردار این شهرستان از سوی سپاه ناحیه گچساران توزیع شد.
سرهنگ باقر پسنده افزود: از این تعداد بسته های توزیع شده ۱۷ هزارو ۵۰۰ بسته معیشتی شامل مواد غذایی در قالب کمک های مومنانه در این شهرستان تاکنون بین نیازمندان توزیع شده است.
.پسنده تصریح کرد: در این مدت بیش از ۶ هزار بسته کمک آموزشی شامل شامل نوشت افزار، کیف، دفتر ، مداد رنگی، وسایل ورزشی بین دانش اموزان مناطق کم برخوردار شهرستان توزیع شد.
وی ابراز کرد: ارزش این بسته های توزیع شده پنج تا ۱۰ میلیون ریال بوده که بین دانش آموزان و مدارس مناطق کم برخوردار شهرستان توزیع شد.
پسنده خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته بسیج سازندگی ۶۰ بسته آموزشی، فرهنگی و ورزشی به ارزش یک میلیاردو ۲۰۰ میلیون ریال بین مدارس کم برخوردار مناطق شهری و روستایی توزیع شد.
وی تصریح کرد: هشت سیستم صوتی به ارزش چهار میلیارد ریال همچنین بین مدارس شهرستان از سوی بسیج سازندگی سپاه توزیع شد.
پسنده عنوان کرد: امید است توزیع بسته های حمایتی بتواند گامی گره گشا برای کاهش مشکلات معیشتی نیازمندان در دوران انتشار ویروس کرونا باشد.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران بیان کرد: طرح کمک مومنانه به منظور کمک به اقشار آسیب‌پذیر اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و نیازمندان این شهرستان با محوریت ناحیه مقاومت بسیج گچساران از نیمه شعبان ۹۹ در این شهرستان آغاز و همچنان ادامه دارد.
 پسنده عنوان کرد: امید است با همدلی و همیاری بین مردم و رعایت مسائل بهداشتی، بیماری کرونا بطور کامل ریشه کن شود و مشکلات را پشت سر بگذاریم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

هشدار «اتحاد ملت» به دولت

هشدار «اتحاد ملت» به دولت

حزب اصلاح‌طلب اتحاد ملت در واكنش به برنامه‌ دولت در خصوص رهاسازي قيمت‌ها، بيانيه‌اي انتقادي ...
قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

قوای سه‌گانه شفاف می‌شود

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه علني، گزارش کميسيون امور داخلي کشور و شورا‌ها در ...
نمایشگاه عکس با آثار جمعی از عکاسان کهگیلویه و بویراحمدی افتتاح شد

نمایشگاه عکس با آثار جمعی از عکاسان کهگیلویه و بویراحمدی افتتاح شد

به مناسبت دهمين هفته فيلم و عكس، نمایشگاه عکس با آثار جمعی از عکاسان استان کهگیلویه و ...