کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

عصر امروز (یکشنبه، 18 اردیبهشت ماه 1401) صورت گرفت

استقبال گرم مردم و مسئولان شهرستان بهمئی از مادر شهید حسین نوروزی

19 ارديبهشت 1401 ساعت 1:28

خانواده شهید حسین نوروزی با استقبال گرم مردم و مسئولان شهرستانی وارد شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی شدند.


خانواده شهید حسین نوروزی با استقبال گرم مردم و مسئولان شهرستانی وارد شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی شدند.
به گزارش کبنا، شهید حسین نوروزی شهیدی از منطقه ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان است که سال ۶۷ در منطقه فاو به شهادت می‌رسد.
پیکر این شهید والامقام مفقود می‌شود اما در تفحصی که انجام می‌شود پیکر شهید به همراه سایر شهدای گمنام به خاک وطن باز می‌گردد و در شهرستان بهمئی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد به خاک سپرده می‌شود.
بعد از خاکسپاری شهید نوروزی در شهرستان بهمئی بالاخره بر اساس برخی اقدامات انجام گرفته پیکر این شهید شناسایی می‌شود و اکنون بعد از گذشت ۳۴ سال از شهادت شهید حسین نوروزی جمعی از مردم شهرستان آران و بیدگل به همراه مادر شهید به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند تا با حضور بر سر تربت پاکش با شهید حسین نوروزی دیدار تازه کنند و مادر شهید بعد از ۳۴ سال از چشم انتظاری خارج شود.
این تعداد از مردم آران و بیدگل و ابوزیدآباد ابتدا در شهر یاسوج و در حسینیه ثارالله این شهر حضور یافتند و مراسمی معنوی از سوی سپاه فتح استان برای شهید برپا شد و بعد از آن خانواده شهید و همراهان به سوی شهرستان بهمئی سفر کردند و در آن جا نیز مراسمی به همین منظور برگزار شد.
پیکر مطهر شهید نوروزی اهل ابوزیدآباد در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۳۹۴ به عنوان شهید گمنام در پارک شهر لیکک از توابع شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد به خاک سپرده شده است.
در پایان گفته میشود: شورای تامین شهرستان بهمئی پا به پای مردم این شهرستان حرکت کردند و از مادر این شهید استقبال کردند.
 


کد مطلب: 447781

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/447781/2/استقبال-گرم-مردم-مسئولان-شهرستان-بهمئی-مادر-شهید-حسین-نوروزی

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir