تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷
کد مطلب : ۴۴۳۴۳۱
کبنا گزارش می دهد؛

آیین تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان کهگیلویه برگزار شد

۰
کبنا ؛معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر استفاده از ظرفیت نخبگان، روحانیون و دانشگاه‌هیان برای توسعه استان تاکید کرد.
به گزارش کبنا نیوز، امروز چهارشنبه (22 دی ماه 1400) سید جواد هاشمی در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان کهگیلویه گفت: مسئولان استانی و شهرستانی قدردان مردم به خصوص در مناطق محروم باشند و برای خدمت‌دهی بهتر به مردم ابتدا منشور حکومت‌داری امیرالمومنین را مطالعه کنند و با بار علمی و دینی وارد کارزار مدیریتی شوند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ما مجری قانون هستیم، خواسته ما از فرمانداران و بخشداران عمل به مُر قانون است نیامدیم  که با سلیقه و برنامه خودمان عمل کنیم بلکه باید در چارچوبی که  قانون تعریف کردیم حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه قانون بهترین راه‌گشا است و در اجرای قانون نباید افراط و تفریط شود که خوشایند نیست، افزود:  می‌خواهیم مشکلات روحی و روانی مردم را حل کنیم نیامدیم که با تصمیمات نابجا برای مردم مشکل ایجاد کنیم.
هاشمی عنوان کرد: جمهوری اسلامی انقلاب جدیدی را در دنیا مطرح کرد ما به عنوان مسئولان انتخاب شدیم که دستورات دین را پیاده کنیم و مردم را به حق و حقوق برسانیم انتظار مردم از ما پاک‌دستی و تقوا است.
وی با اشاره به ویژگی‌های شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: آن چیزی که شهید سلیمانی را بین‌المللی کرد اخلاص، تعهد و خداترسی بود، شهید سلیمانی از سردار سلیمانی در جهان و جبهه مقاومت اثرگذارتر بود لذا مسئولان این شهید والامقام را الگو قرار دهند.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنانش ضمن قدردانی از تلاش‌های فرماندار سابق کهگیلویه گفت: با تغییر دولت‌ها رویکردها هم عوض می‌شوند و  طبیعی است که جابه‌جایی‌ صورت گیرد، تودیع‌ها به معنای ضعف مدیران نیست.
وی سید عبدالعزیز موسوی‌اصل را به عنوان سرپرست فرمانداری کهگیلویه معرفی کرد و گفت: این شهرستان دردها و محرومیت‌های زیادی کشیده است.
معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مردم کهگیلویه علاقمند به نظام و انقلاب هستند و همچنان وفادار به انقلاب سختی‌ها و مشکلات را تحمل می‌کردند و بر عهدی که با امام و رهبری بستند ایستادند.
وی ادامه داد: البته با همه محرومیت‌ها، خدمات خوبی در این شهرستان صورت گرفته است و پروژه‌های متعددی در حوزه راه‌ها، مدرسه‌سازی، شبکه برق، بهداشت و سایر حوزه‌ها صورت گرفته است.
هاشمی عنوان کرد: در حال حاضر هم طرح‌های خوبی در شهرستان در دست اجرا است که  به دلیل کمبود اعتبار روند کندی دارد اما فرماندار جدید با قدرت رایزنی سرعت این پروژه‌ها را افزایش دهد.
هاشمی در پایان بر استفاده از ظرفیت نخبگان، روحانیون و دانشگاهیان برای پیشرفت شهرستان تاکید کرد.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
سالن افتضاحس
همین نوع برگذاری نشان از عملکرد ضعیف فرماندار دارد.
Iran, Islamic Republic of
دهدشت محل پست گرفتن مبتدی ها
هم شهرداری و هم فرمانداری
هنوز کهگیلویه شهردار و فرماندار با تجربه بخودش ندیده و نخواهد دید
کهگیلویه
Iran, Islamic Republic of
واقعا آقای موسوی در حد فرمانداری دهدشت نیست آفرین به موحد با این انتخاب نادرستشون
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین انتخاب ممکن...این همه نیرو هست مگه قحط الرجاله...‌..
حسین تانگو
Iran, Islamic Republic of
نظر ما نظر ایت الله بهشتی است چهل سال دیگر هم روی این چهل سال .......من تعجب میکنم بعضی با چه رویی عملکرد خون شهدا را با کم کاری خود کمرنگ می کنند فرزندان اریایی اربا اربا میشوند اما سکه قلک مردود شدگان ناکارامدی دولت مداران نخواهند شد
حراج جان

حراج جان

روزنامه شهروند در گزارشی آورد: ١٠ نفس، ١٠ زندگی تسلیم مرگ شدند. دوباره برف و کولاک قربانی ...
‌تجمعات آزاد می‌شود؟

‌تجمعات آزاد می‌شود؟

تا زمانی که تجمعات در شرایط عادی باشد و مردم مطالبات خود را مطرح کنند، برخوردی صورت نمی‌گیرد....
ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...