تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب : ۴۴۱۵۲۵
همزمان با هفته بسیج انجام شد؛

رزمایش «اقتدار جهادگران بسیج» در گچساران (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛رزمایش اقتدار جهادگران بسیج در سپاه ناحیه گچساران با رمز «یا محمد رسول الله (ص)» و به منظور اعزام گروه‌های جهادی خدمات‌رسان به مناطق محروم آغاز شد.
به گزارش کبنا، سرهنگ باقر پسنده فرمانده سپاه ناحیه گچساران در این آیین ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: درحقیقت بسیج منشاء خیرات و ثمرات زیادی برای نظام اسلامی بوده و این نقش آفرینی را می‌توان در تمامی عرصه‌های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ...کشورمان به وضوح نیز نظاره گر بود.
سرهنگ پسنده افزود: بنابراین امروز نقش بسیج در تمامی عرصه‌ها انکار ناپذیر است، بسیج چه در دوران دفاع مقدس و چه در سال‌های بعد از آن تا به امروز، همواره تاثیرگذار واقع شده و در خط مقدم دفاع از ارزش‌های اسلامی دستاوردهای فراوانی برای نظام اسلامی به ارمغان آورده است.
پسنده عنوان کرد: به برکت خون شهداء، رهنمودهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری امروز تفکر و فرهنگ بسیجی مرزها را در نوردیده و دشمنان را در بسیاری از میدان‌ها زمین‌گیر کرده بنابراین هرجا تفکر و اندیشه بسیجی وارد میدان شد درنتیجه موفقیت‌ها و پیروزی‌های بسیار چشمگیری نیز به همراه داشته است.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: باید توجه کرد که بسیج در گام دوم انقلاب میدان دار پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است، چرا که بسیجیان به شایستگی تمام نشان دادند که در عملیاتی کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیشرو هستند بنابراین اینروزها هم جهادگران بسیجی به عنوان سفیران کار و خدمت‌رسانی به آحاد مختلف مردم به شمار می‌روند.
وی بیان کرد: امروز گروه‌های جهادی گچساران در بخش‌های مختلف تولیدی و رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال، کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی، انجام طرح‌های محرومیت‌زدایی، کمک به تسهیل ازدواج جوانان، ساخت و ترمیم مسکن محرومان، اجرای طرح‌های مربوط به آب و کشاورزی، مبارزه با بیماری منحوس کرونا، رزمایش کمک مؤمنانه، ویزیت و خدمات رایگان پزشکی نقش‌آفرینی می‌کنند.
پسنده افزود: بنابراین در هفته بسیج نیز رزمایش بزرگ اقتدار جهادگران بسیجی با رویکرد انعکاس ظرفیت‌ها و توانمندی گروه‌های جهادی این شهرستان آغاز شده درحالی که امید آفرینی در سطح جامعه از اهداف مهم این رزمایش است.
گفتنی است:  11 گروه جهادی به استعداد 150 نفر در این هفته به جامعه هدف نیز خدمات رسانی خواهند کرد. هرچند گفتنی است از 29 آبان تا پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸، به نام هفته بسیج نامگذاری شده است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...