تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵
کد مطلب : ۴۴۰۰۵۶
با تلاشهای فرماندار لنده صورت گرفت

تامین کلاس درس پیش ساخته برای دانش آموزان دو روستای لنده/کار ارزشمند فرماندار لنده+تصاویر

۰
کبنا ؛فرماندار لنده با اشاره به مشکلات برخی مناطق روستایی و کمبود فضای آموزشی برای دانش‌آموزان روستاهای این مناطق از شهرستان گفت با استقرار ۲ کانکس کمبود فضای آموزشی آنان رفع شد.
به گزارش کبنا؛ رزمجو رئیس شورای آموزش و پرورش لنده افزود؛ برخی دانش آموزان طی این سالها یا در فضاهای غیر استاندار و ناایمن درس میخوانند و یا مجبور بودند به روستاهای اطراف برای تحصیل بروند که پیرو مطالبه ی اولیای این عزیزان با پیگیری های انجام گرفته کلاس های درس پیش‌ساخته آماده و در محل روستاهای سسه گاه و بهشت آباد نصب شدند.
فرماندار لنده با تقدیر از پیگیری های مدیر آموزش و پرورش و معاونت پشتیبانی این اداره از همکاری های سرپرست شهرداری لنده تشکر کرد.
لازم به یادآوری است در ماه های گذشته نیز مشکل مدرسه در روستا ی صعب العبور عروه نیز پس از سالها چشم انتظاری رفع و یک مدرسه کامل پیش ساخته در این روستا جانمایی شد تا دانش آموزان این روستا نیز در محیطی با کیفت تر مشغول تحصیل شوند.
از نکات قابل تقدیر، حضور میدانی فرماندار و پیگیری تا حصول نتیجه کارها است حال چه آن کار، کاری بزرگ و چه کوچک مانند اینکار باشد که نشانگر دغدغه ی تورج رزمجو فرماندار این شهرستان است که با جدییت تمام پیگیر رفع مشکلات و مطالبات مردم است.
نام شما

آدرس ايميل شما

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...