کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سید ناصر حسینی پور از پروژه‌های بنیاد مسکن گچساران بازدید کرد

نظر «سید ناصر» در باره بافت فرسوده گچساران ( + تصاویر )

3 مرداد 1400 ساعت 0:29

 سید ناصر حسینی نماینده مردم گچساران و باشت، حسین جنتی مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد و حمدالله عباس پور رئیس بنیاد مسکن شهرستان از پروژه‌های در حال اجرای بنیاد مسکن گچساران (پروژه احداث مسکن اقدام ملی، اسفالت روستای چهاربیشه سفلی، بافت فرسوده) بازدید به عمل آورد.


 سید ناصر حسینی نماینده مردم گچساران و باشت، حسین جنتی مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد و حمدالله عباس پور رئیس بنیاد مسکن شهرستان از پروژه‌های در حال اجرای بنیاد مسکن گچساران (پروژه احداث مسکن اقدام ملی، اسفالت روستای چهاربیشه سفلی، بافت فرسوده) بازدید به عمل آورد.
به گزارش کبنا، حسین جنتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید اظهار کرد: در حال حاضر 6 ساختمان بتنی دبا مبلغ 28 میلیارد تومان از مبالغ تسهیلات و آورده متقاضیان در دست احداث است.
حسین جنتی افزود: طبق اعلام زمان بندی که اعلام شده در حال حاضر طرح اقدام ملی مسکن در شهر دوگنبدان 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
جنتی بیان اینکه این پروژه از روند مطلوبی برخوردار است، گفت: 500 واحد در شهرستان اقدام ملی مسکن در فاز یک و دو در دست اقدام است.
وی تصریح کرد: در فاز نخست طرح اقدام ملی 288 واحد به متراژ 47 هزار متر مربع در دست احداث است.
مدیر کل بنیاد مسکن استان  عنوان کرد: زیربنا هر یک از واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان گچساران ۱۰۵ زیربنا الی ۱۳۰ متر مربع زیربنا است.
جنتی بیان کرد: از ۲۸۸ واحد در حال ساخت تعداد ۱۱۰ در حال اجرای سقف است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در حال حاضر ۱۵۰ نقر متقاضی مسکن اقدام ملی وجه خود را واریز کرده‌اند.
وی ابراز کرد: اکنون مشکلی که وجود دارد متقاضیان با اجرای ساختمان سه طبقه مخالف هستند.
جنتی خاطر نشان کرد: برای احداث مسکن اقدام ملی ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود.
وی عنوان کرد: هم اکنون مبلغ ۶۰ میلیارد ریال پول ۱۵۰ نفر از متقاضیان مسکن اقدام ملی گچساران در نزد بانک مسکن سپرده شده است.
در ادامه سید ناصر حسینی پور اظهار کرد: بزودی مشکلات متضاضیان مسکن اقدام ملی را از طریق مسئولان کشوری پیگیری خواهم کرد.
گفتنی است در این بازدید منتخب مردم شهرستان گچساران و باشت از روند اجرای پروژه‌های بنیاد مسکن در شهرستان گچساران اعلام رضایت و از مجموعه بنیاد مسکن استان و شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
و همچنین در حین این بازدید شهروندان بافت فرسوده دوگنبدان در حضور سید ناصر حسینی پور منتخب مردم شهرستان گچساران و باشت،  خدمات و زحمات مسئولان بنیاد مسکن را تحسین و اعلام رضایت کردند.
البته در ادامه بازدیدها برخی از ساکنین بافت فرسوده معتقد بودند که برخی نهادها و دستگاه‌ها نسبت به تعهداتشان نیز به خوبی عمل نکرده اندکه منتخب گچساران و باشت درمجلس قول پیگیری و رفع مشکلات در این نقطه از شهر را به آنها داد.
 در ادامه حسینی پور با دیدن چشم انداز بسیار زیبای رینگ بافت فرسوده دوگنبدان به ساکنین این منطقه گفت: واقعاً جای قشنگ و خوبی دارید.


کد مطلب: 437126

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/437126/2/نظر-سید-ناصر-باره-بافت-فرسوده-گچساران-تصاویر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir