تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۲
کد مطلب : ۴۳۶۹۷۵
کبنا از حواشی و متن تودیع و معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گزارش می‌دهد

ظلم نیکمرام به این کارمند / از سلفی تا بازار هدیه و لوح تقدیر ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛مراسم تودیع و معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور دلبری مدیرکل امور استان‌های وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی به صورت وئدیو کنفرانس در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، قبل از ظهر روز (یکشنبه 27 تیرماه 1400) با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیت اله ارمغانی فرد جایگزین پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد شد. به گفته مسئولان و جامعه کارگری نیک مرام در مدیریتش حرف نداشت. دلبری، مدیرکل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم تودیع نیک مرام در تمجید از او سنگ تمام گذاشت.
دلبری، نیک مرام را مدیران نمونه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مورد توجه وزیر دانست و اظهار داشت: کارهای خانم نیک‌مرام در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ماندگار است.
او به طور ویژه از پروانه نیک مرام مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد قدردانی کرد. دلبری به گونه‌ای صحبت می‌کرد که به نظر می‌آمد، خیلی با این تودیع موافق نبوده او در ادامه به نکته ریزی اشاره کرد و گفت: در زمان مدیریت خانم نیک مرام به آقای رامش (همسر خانم نیک مرام) کم لطفی و به نوعی ظلم شده، اگر خانم نیک مرام مدیرکل نبود، قطعاً او می‌توانست در جایگاه بالاتری خدمت می‌کرد.
دلبری این را هم گفت که خانم نیکمرام مدیرکلی استان بوشهر را نپذیرفت و چند بار این حرف را تاکید کرد.
پروانه نیک مرام در آخرین صحبت‌هایش در مراسم تودیع خودش از مدیرکلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ابتدا از خانواده و همسرش که دوشادوش تلاش می‌کرد، قدردانی کرد. وی در ادامه با اسم بردن از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران و اصحاب رسانه نیز به طور ویژه قدردانی کرد.
مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به بخشی از عملکرد خود اشاره کرد و گفت: برای اولین بار کافه کارآفرینی راه اندازی کردیم در برنامه‌های فعال سیاست‌های بازار کار از جمله؛ مشوق‌های بیمه‌ای، کارورزی یارانه دستمزد از زمان ابلاغ تاکنون جز استان‌های موفق بودیم و 100 درصد آنچه که برای استان در هر سال پیش بینی کرده بودند، خوشبختانه محقق گردیده است در آذر ماه سال ۹۶ در روز معارفه‌ام از همه دستگاهها، مسئولین، روسای بانک‌ها خواهشی داشتم که کمک کنید به اشتغال که نرخ بیکاری در استان کهگیلویه و بویراحمد تک رقمی شود، امروز طبق آخرین آمار، مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در استان 8.2 دهم درصد شده است.
 در حوزه اشتغال؛ در سال ۹۶ همان ابتدای فعالیت مدیرکلی دستوراتی در دو بخش فراگیر و روستایی و عشایری در دستور کار دولت قرار گیرد در هر دو استان ما موفق بوده و و 336 میلیارد تومان به استان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص داده شده و امروز که از خدمت مردم خوب استان مرخص می‌شویم، صددرصد سهم استان جذب شده در بخش مشاغل خانگی آمارها موجوده، در سال‌های خدمتم یک ریال برگشتی نداشتم همه مبالغ تخصیص داده شده جذب شد. یکی از اولویت‌های کاری هم در اشتغال هم این بوده که سهم استان کهگیلویه و بویراحمد نباید برگشت بخوره و یا به استان دیگری تزریق بشود.
در حوزه روابط کار، خوشبختانه استان کهگیلویه و بویراحمد کمترین واکنش‌های کارگری را در سطح استان و در بین استان‌های کشور داشته و کاهش حوادث ناشی از کار و همچنین کاهش فوتی‌های ناشی از کار که خوشبختانه میزان قابل توجهی بوده، بیش از ۷۰ درصد کاهش داشته است. راه اندازی سامانه جامع روابط کار و ارائه ۲۱ خدمت به جامعه کارگری و کارفرمایی که مهم‌ترین آن‌ها رسیدگی به دعاوی و اختلافات کارگری و کارفرمایی. توزیع بسته‌های غذایی به کارگران و رانندگان و کارگرانی که ناشی از کرونا دچار خسارت شده بودند.
در ادامه این مراسم آیت اله ارمغانی فرد سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آقای پناه معاون وزارتخانه و مسئولان استان قدردانی کرد و اظهار داشت: تمام تلاشش را خواهد کرد که مجموعه‌ای پُر کار، هماهنگ و همدلی بیش از گذشته را برای خدمت به جامعه کارگری فراهم کند.
همچنین تعدادی از حاضرین و روسای کمیته‌های صنفی زیر مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقطه نظرات خود پرداختند که همگی مدیریت خانم نیکمرام را مورد ستایش قرار دادند.
در پایان این جلسه؛ هدیه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیم پروانه نیک مرام شد. مدیران مختلف نیز با اهداء دسته گل و لوح تقدیری از خدمات پروانه نیک مرام تجلیل می‌کردند.
استانداری کهگیلویه و بویراحمد نماینده‌ای در این جلسه نداشت. مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان، مدیرکل صندوق بیمه‌ای روستایی و عشایری، معاون فرماندار بویراحمد، ارسلان حسن پور مدیرعامل بانک کارآفرینی امید منطقه 9 کشور، مدیرعامل بانک کارآفرینی امید استان، مدیرعامل بیمه ایران و ... در این جلسه حضور داشتند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
هیچ کس جای خالی نیک مرام را پرنخواهدکرد مدیران تاج گردون تکرارنشدنی هستن
Iran, Islamic Republic of
این زارع گذاشت مدیر کل
دنا
Romania
.چوب خدا صدا ندارد خانم نیکمرام آمار.بیکاری در استان بیداد میکند کدام طرح افتتاح شده وفقط تسهیلات سلیقه ای توزیع میشد .کدام اشتغال دستگاهای نظارتی باید باز خواست کنند کام شغل ایجاد شده.
Iran, Islamic Republic of
بنده خدا ک خوب بود برا چی عوض شد..... چرا اینقدر سیاست بازی
یاسیچ
Iran, Islamic Republic of
ایشون هیچ کاری برای اشتغال استان نکرد لطفا از کارهای ماندگارش نامببرید که اینقدر تعریف ازش میکنید؟
Iran, Islamic Republic of
ده چه؟هیچ کار نکردی تقدیر ویژه
من
Iran, Islamic Republic of
ایگوم اکا اگر خانم نیکمرام خوب و مورد تایید وزیر و وزارتخانه و استان بی ، سیچه عوضش کردن اونم در کمتر از 15 روز از عمر دولت
ممدقلی
Iran, Islamic Republic of
دستاوردهای مدیریت سابق
همه آمارهای جعلی
ادارات بی انگیزه و خواب
معاونین و مدیران مبتدی و ضعیف و کارنابلد
چنددستگی و نداشتن انگیزه و تعطیلی خصوصا یک سال اخیر
جنگ و دعوا و درگیری شدید بین پرسنل
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
ای بابا
. راننده ساده ای تو اداره کار بویراحمد بود. شد معاون اداره کل
با شخصیت
Iran, Islamic Republic of
ریت سه بوو . چرا ایمان خودتو می سوزونی اگر ذره ای ایمان داشته باشی و به وجدان رجوع کنی میفهمی که آقای مهندس رامش چه انسان با شخصیتی هست
عقده ای ها
Iran, Islamic Republic of
این افرادی که کامنت تخریبی میزارن همه اش ۳ نفر هستند یک نفر دهدشت و دو نفر یاسوج که یک ذره وجدان توی وجود نحسشون نیست . دیگه مجبورن که اینطوری عقدهاشونو خالی کنن . چطورید عقده ای ها خسته نباشید 😅😅
Iran, Islamic Republic of
معاون وزیر پناه ؟ یک ماه دیگه بیشتر نیستش واقعل چند سال معاون وزیر باشی وبه درد این استان نخوری جز ئنبال نیور عوض کردن باشی ؟
Iran, Islamic Republic of
. سال بعد وحرف ايا بنشين زاكاني در جريانه گله نكني يه وقتگفته باشيم چطور نگران فقط بعضي عزيزاني بس است ديگه منتظر اون چوب بيصدا مي مونيم
Iran, Islamic Republic of
ای حرفل سی ختو خوب.رامش کارمند قراردادی بود و غیر قانونی پست رییس بیمه بیکاری شد
Iran, Islamic Republic of
مدیران از جیب خودشان هزینه کردند یا فاکتورهای بی حساب و کتاب !!؟
Iran, Islamic Republic of
والا به خدا دو سه بار کارم به خانم نیکمرام افتاد بنده خدا با خوشرویی و متانت کارمو انجام داد . واقعا از رفتنش ناراحت شدم و از یه طرف از پیشرفتش خوشحال شدم . خدا نگهدارت خانم دکتر هر کجایی خدا به همراهت
تعاون
Iran, Islamic Republic of
بشار اسد و بخشنده ماندند ولی اوباما و ترامپ و. رفتند.جهت اطلاع همه مدیران.
Iran, Islamic Republic of
که چی؟؟ الان به نظرت بشاراسد آدم خوبی هست، یه ی بنویس ک خودت معنیشو بفهمی
شهرداری گچساران
Iran, Islamic Republic of
شیرزنی بود خانم نیک مرام
ناراحت
Iran, Islamic Republic of
ای داد بیداد . خانم نیکمرام رفت؟ چرا؟
خدا لعنت کنه بانی این کارو . ایشون که خیلی خوب کار می کرد
Iran, Islamic Republic of
خدا وکیلی منم اگه از پشت کوه آمده باشم اگه به کبنا پول بدم ازم تعریف و تمجید میکنه،آقای رامش همسر مدیر کل نبود خود مدیر کل بود
سجادی
Iran, Islamic Republic of
ه پناه .‌.......
Iran, Islamic Republic of
باقریان
خدایی اداره کار چه داره که همه کاندیدن
سرکار خانم نیک مرام
نه فقط به همسرش بلکه به همه مردم بیکار استان ظلم کرد.
کلی اعتبار و پول برای رفع بیکاری در اختیار اداره کار قرار گرفت.
کسی نیست بپرسد: خواهر گرامی قبل از شما در استان 27 هزار نفر بیکار داشتیم الان این عدد به 28 هزار نفر رسیده است. دقیقا گزارشات و کارهایی که جنابعالی ارایه می دهید چه تاثیری بر بیکاری استان داشته است!!!؟؟؟؟؟
آه جوانان و مردم استان شما و سایر مسئولین پرحرف و گزارش دهنده و بی عمل و ناکارمد را خواهد گرفت.
رضا
Iran, Islamic Republic of
آقای دلبری. حق داره تعریف کنه
شمس
Iran, Islamic Republic of
این دولت هیچ کاری نکرد برای استان
مدیران ضعیف گذاشت که فقط به فکر تنظیم آمار ساختگی بودند
حالا هم هرکدام به نوعی از هم تعریف و تمجید میکنند
امروز این یکی از اون یکی فردا هم اون یکی از این یکی
چیزی که مانده تلی از مشکلات و مصائب برای مردم
ععع
Iran, Islamic Republic of
مشاور وزیر ؟اینم از پستهای آب دوغ خیاری است.وزیر که ۱۲مرداد تمام میشه .نیکمرام تا دلیجان هم نمی‌رسه که باید برگرده
Iran, Islamic Republic of
کسی که ۱۵روزمانده به پایان دولت برکنارمیشه مشخصه که نارضایتی ازحدخودگذشته وبه یکنفردهدشت ودونفریاسوج محدودنمیشود.
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...