تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۴۳۳۵۲۰
صبح امروز (چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400):

جلسه ستاد کرونا کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر بهداشت برگزار شد

۰
کبنا ؛صد و سی‌ و سومین نشست ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار این استان و با حضور قاسم جان‌بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان در سالن جلسات ساختمان دولت برگزار شد.
به گزارش کبنا، صبح امروز (چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400) پرویز یزدان‌پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست به تشریح آخرین اقدامات وضعیت آمار کرونا در استان پرداخت و اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا کل مراجعات سرپایی به مراکز درمانی 252115 نفر بوده و کل افراد بستری شده 16010 نفر بوده است.
وی افزود: 15440 نفر از این تعداد ترخیص شدند.
پرویز یزدان‌پناه گفت: کل بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد، در حال حاضر 570 نفر است که از این تعداد 207 نفر با تست مثبت و 28 نفر در بخش‌های ویژه بستری هستند.
یزدان‌پناه به تعداد فوتی‌ها اشاره کرد و گفت: تعداد فوتی با تست PCR مثبت ۵۵۶ و تعداد فوتی با سی‌تی‌اسکن مثبت ۲۱ نفر بوده که از این تعداد فوتی، ۵۱۰ نفر دارای بیماری زمینه‌ای و ۶۷ نفر بدون بیماری زمینه‌ای بوده‌اند.
یزدان‌پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به واکسیناسیون کووید 19 گریزی زد و گفت: ۱۷۱۵۲ دوز وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شده‌ که در نوبت اول ۸۷۲۳ دوز و در نوبت دوم ۲۶۶۲ دوز تزریق شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

۳۰۴ نفر تاکنون در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در مجموع چهار روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری ...
بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

تأثیر و وزن اکبر هاشمی‌رفسنجانی هم که نه کاملا درون اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌گنجید،...
کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

نانچه به دنبال تحقق این مشارکت حداکثری هستیم قطعا باید رویه‌ها ی فعلی تغییر یافته و دوباره ...