تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴
کد مطلب : ۴۳۲۶۸۷
گزارش مردمی از گچساران؛

اقدامات سلیقه‌ای / فعالیت باشگاه ورزشی در گچساران در وضعیت قرمز کرونایی / آیا کسی پاسخگو است؟

۰
کبنا ؛امروز بیش از دو هفته از قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرستان گچساران می‌گذرد و هنوز هم گچساران از جمله شهرهایی است که آمار کرونایی بالایی دارد.
به گزارش کبنا نیوز از گچساران، بنا بر گزارش ارسالی از مردم، چند روزی است که یک مجموعه ورزشی در منطقه پانصددستگاه شروع به کار کرده است. 
با وجود وضعیت قرمز گچساران که طی آن، با بر قانون ستاد کرونا باید مشاغل 2 و 3 و 4 تعطیل باشند (باشگاه‌های ورزشی نیز جزو مشاغل سطح 2 هستند)، با این حال دیده می‌شود که باشگاه ورزشی پاسارگاد باز است و مردم نیز از آن استقبال زیادی کرده‌اند.
با وجود اینکه رئیس اداره بهداشت و درمان طی هفته‌های اخیر بارها تذکر داده که مدیران ادارات همکاری نمی‌کنند و دست به دامن دادستان گچساران نیز شد، این باشگاه ورزشی که زیر نظر اداره ورزش و جوانان است، فعالیت خود را در وضعیت قرمز شروع کرده است.
سال گذشته نیز طی ماه‌هایی، باشگاه‌ها و مراکز تفریحی در استان بصورت سلیقه‌ای اعمال قانون می‌شدند که مورد اعتراض رسانه‌ها و مردم قرار گرفت. حال این سؤال وجود دارد که آیا دیگر باشگاه‌های ورزشی نیز بازگشایی شده‌اند؟ به نظر می‌آید قوانین ستاد کرونا در استان و بخصوص شهرستان رعایت نمی‌شود و مدیران نیز هیچ اهتمامی برای اعمال قانون ندارند.
در هفته‌های گذشته، رئیس اداره بهداشت و درمان در شهرستان گچساران و رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به عدم همکاری مدیران ادارات تذکر دادند. علیرضا اتابک فرماندار گچساران نیز به مدیران تذکر داد که با متخلفان هیچ سهل انگاری‌ای نمی‌شود!
نام شما

آدرس ايميل شما

برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

یک متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی به بیان توضیحاتی درباره رژیم غذایی مناسب برای جلوگیری از ...
اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

براساس پیشنهاد دیگری همچنین مقرر شد وزارت راه و شهرسازی با همکاری هلال احمر و با افزایش ...
حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

سيدهادي خامنه‌اي با اصلاح‌طلبان حشر و نشر داشته و دم‌خور بوده و يك مجلس‌ششمي به شمار ...