تاریخ انتشار
دوشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۴۳۲۲۹۹
جهانگیری در جمع مردم سی سخت؛

همانطوری که دنا استوار است با کمک مردم سی سخت را خواهیم ساخت / لحظه ای که مردم برای سخنان جهانگیری تکبیر گفتند/ حضور جهانگیری در چادر یکی از زلزله زدگان + تصاویر و فیلم

۱
کبنا ؛معاون اول رییس جمهور پس از ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد به سی سخت سفر کرد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز دوشنبه (2 فروردین 1400)، اسحاق جهانگیری به منظور بازدید از شهر زلزله زده سی سخت دقایقی پیش وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد و در بدو ورود به فرودگاه یاسوج از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیران استانی مورد استقبال قرار گرفت.
معاون اول رییس جمهور پس از ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد به سی سخت سفر کرد.
معاون اول رئیس جمهور در جمع مردم سی سخت گفت: در روزهای نخست سال 1400 خدمت مردم عزیز و بزرگوار و سلحشور و بسیار مجاهد شهرستان دنا رسیدم.
جهانگیری ضمن تبریک سال نو به مردم سی سخت اظهار کرد: سال 1399 سال سختی برای مردم ایران بود، تحریم ها بر گرده مردم سنگینی می کرد، ویروس کرونا اقتصاد و معیشت و کسب و کار مردم را تحت تاثیر قرار داده بود.
جهانگیری گفت: مردم شهرستان دنا علاوه بر همه سختی ها، به یک سختی و تلخی دیگری روبرو شدند، در بهمن ماه زلزله ای در سی سخت خانه های مردم را ویران کرد.
وی اظهار کرد: من از همه مردم سی سخت می خواهم همه تلخی های سال 99 را فراموش کنید، به لطف خدا اعتماد داشته باشید، به ظرفیت کشور باور داشته باشید. با کمک دولت و ملت می توانیم مسائل و مشکلات را حل کنیم.
-
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه هر ایرانی که می خواهد مقاوم باشد، به دنا و البرز و زاگرس مثال می زند اظهار کرد: من مطمئن هستم در مدت کوتاهی با کمک مردم سی سخت، همانطوری که دنا استوار است سی سخت را خواهیم ساخت. ما می توانیم و شما می توانید این مشکلات را حل کنید.
جهانگیری اظهار کرد: ما می توانیم و شما می توانید این مشکلات را حل کنید. ما اینجا هستیم تا غم مردم سی سخت را برطرف کنیم. تا پایان دولت امیدوار هستم ویرانی ها در سی سخت برطرف شود.
جهانگیری گفت: 4 روز بعد از زلزله در هیئت وزیران جلسه داشتیم، گزارش های لحظه به لحظه و خسارت ها به دولت گزارش داده شد.
در اولین روزهای این حادثه در مصوبه ای مقرر شد که  500 میلیارد تومان برای کمک به مردم زلزله زده اختصاص داده شود تا مردم بتوانند هزینه هایی را برای سرپناه یا اجاره خانه و موارد این چنینی داشته باشند.
جهانگیری اظهار کرد: حدود 1200 واحد تخریب شده، 2900 واحد تخریب تعمیراتی در سی سخت وجود دارد.
معاون اول رئیس جمهور گفت: در سال 98 بیش از 80 هزار واحد احداثی بخاطر ویرانی های سیل در استان های مختلف داشتیم.
جهانگیری اظهار کرد: بخاطر ویرانی های زلزله کرمانشاه بیش از 50 هزار واحد احداثی در کرمانشاه داشتیم.
جهانگیری گفت: یک نفر را در کرمانشاه یا مناطق سیل زده نیست که بگوید خانه من تخریب شد برای من نساختند.
جهانگیری بیان کرد: به عنوان نماینده دولت از طرف رئیس جمهور و هیئت دولت اعلام می کنم، کل کار بازسازی زلزله سی سخت ظرف چند ماه تمام خواهد شد.
معاون اول رئیس جمهور گفت: دغدغه اینکه تسهیلات کم هست، بلاعوض هست یا نیست نداشته باشید، دولت در کنار شما است. هر عددی در هر مقطعی که تشخیص داده شد که در کمک های بلاعوض اضافه شود یا به کمک های تسهیلاتی اضافه شود، مسئولان گزارش دهند ما اضافه می کنیم. (در این لحظه مردم تکبیر گفتند)


 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
جهانگیری مردی بزرگ و مظلوم
Iran, Islamic Republic of
آخ سی تکبیر مسولین مردم کجا بود
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
فایل های مرتبط