تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب : ۴۳۱۵۹۶
کبنا خبر می دهد؛

تقدیر ویژه رییس کل دادگستری و شورای قضایی استان از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

۰
کبنا ؛رییس کل دادگستری استان به همراه معاونین در دیدار با استاندار از تلاشهای ویژه وی در خصوص اقدامات شایسته و به موقع و حضور مستمر در شهر زلزله سی سخت و روستاهای اطراف تقدیر کرد.
حسن نگین تاجی در این دیدار گفت: استاندار خود از اولین افرادی بود که در لحظات اولیه وقوع زلزله خود را به شهر سی سخت رساند و با تشکیل ستاد بحران استان همه دستگاهها و امکانات به سمت این شهر زلزله زده را بسیج کرد.
رییس کل دادگستری استان به تقدیر ویژه و بی نظیر رییس قوه قضاییه در سفر به استان در شورای اداری اشاره کرد و افزود: این موضوع سندی مهم و معتبر بر تلاشهای شبانه روزی و بازدیدها و رصد خانه به خانه استاندار در این شهر زلزله زده در شرایط خاص آب و هوایی است.
رییس کل دادگستری استان پیکری های ویژه و مکرر استاندار در سطوح ملی و جذب اعتبارات و کمک ها از سازمانها،نهادها و وزارت خانه های مختلف را قابل تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: با تلاش و پیگیریهای  استاندار تاکنون مسئولان ملی و سازمانهای مختلفی وارد شهر سی سخت شدند و کمک ها و امکانات خوبی به این شهر رسیده است.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار از تلاشها و همراهی های دستگاه قضایی، رییس کل دادگستری استان ، معاونین و دادستانهای سراسر استان تقدیر کرد و گفت: تعامل، همدلی و انسجام میان همه مدیران استانی و شورای تامین مثال زدنی است و با این اتحاد تاکنون بر همه مشکلات و بحرانها فائق آمدیم.

در پایان این دیدار رییس کل دادگستری با اهدای لوح سپاس از استاندار و زحمات وی تقدیر کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...