تاریخ انتشار
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۷
کد مطلب : ۴۳۱۱۸۵
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در کهگیلویه و بویراحمد:

کانکس‌های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به مناطق زلزله‌زده سی‌سخت رسید ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛راه‌اندازی دو آشپزخانه مجهز، استقرار کاروان سلامت احسان و ارسال ۱۰۰ عدد کانکس برای اسکان موقت آسیب‌دیدگان، بخشی از خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در منطقه سی‌سخت است.
به گزارش کبنا، شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر افزود: بلافاصله پس از وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری هفته گذشته در منطقه سی‌سخت، نیروهای امدادی ستاد اجرایی فرمان امام در محل حضور یافتند و ضمن امدادرسانی، اقدام به راه‌اندازی قرارگاه جهادی و امدادی ستاد به منظور تأمین اسکان اضطراری، تغذیه و بررسی سلامت آسیب‌دیدگان کردند.
وی افزود: پیرو دستور دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مبنی بر بسیج تمام امکانات برای یاری رساندن به مردم مناطق زلزله‌زده، تاکنون هزاران بسته مواد غذایی آماده، پتو، چادر، اقلام بهداشتی ضدکرونایی و بخاری برقی توسط نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی بین آسیب‌دیدگان توزیع شده است.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینها، با راه‌اندازی دو آشپزخانه موقت و مجهز روزانه ۳۰۰۰ پرس غذای گرم توسط ستاد اجرایی فرمان امام طبخ و بین زلزله‌زدگان توزیع می‌شود.
نادری با اشاره به نیاز مردم سی‌سخت به خدمات درمانی افزود: با اعزام و استقرار یک "کاروان سلامت احسان" در منطقه، به طور رایگان خدمات دارویی و پزشکی لازم به مراجعان ارائه می‌شود.
وی با اشاره به برودت هوای منطقه و سختی زندگی در چادر افزود: با دستور رئیس ستاد، ۱۰۰ عدد کانکس جهت اسکان موقت به سی‌سخت ارسال شد که در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
نادری خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام تا عادی شدن شرایط زندگی مردم در سی‌سخت، در کنارشان خواهد بود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...
(تصاویر) مسجدی که ۹۹ گنبد دارد

(تصاویر) مسجدی که ۹۹ گنبد دارد

مسجدی با ۹۹ گنبد در شهر ماکاسار مرکز استان سولاوسی جنوبی اندونزی واقع شده است که با طراحی ...
خاطره بد بورس از دخالت

خاطره بد بورس از دخالت

ریزش‌های اخیر بورس باعث شده که طرح تحقیق و تفحص از بازار سرمایه در دستور کار مجلس قرار ...