کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس جمعیت هلال احمر ایران در سی سخت:

اسکان اضطراری در منطقه زلزله زده دنا تا فردا ظهر به اتمام می رسد

1 اسفند 1399 ساعت 13:00

رئیس جمعیت هلال احمر ایران، گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم اسکان اضطراری در منطقه زلزله زده دنا تا فردا ظهر به اتمام برسد.


رئیس جمعیت هلال احمر ایران، گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم اسکان اضطراری در منطقه زلزله زده دنا تا فردا ظهر به اتمام برسد.
نشست مدیریت بحران شهرستان دنا ظهر امروز جمعه (1 اسفندماه) با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، استاندار، رئیس جمعیت هلال احمر، نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری دنا برگزار شد.
کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر ایران در این نشست با تاکید بر اینکه در صورت نیاز امکانات و کمک های لازم از استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان و فارس به این شهرستان ارسال می شود، اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای تسریع در ارزیابی خسارت به کار می گیریم.
وی عنوان کرد: تا ظهر فردا اسکان اضطراری در این شهرستان باید به اتمام برسد.
همتی با اشاره به درخواست مردم محلی برای تخلیه خانه ها، عنوان کرد: در این راستا نیروهای امدادی و خدماتی اقدامات لازم را انجام می دهند.
وی در خصوص تامین داروی افراد نیازمند از جمله بیماران سرطانی و صعب العلاج، عنوان کرد: به صورت ویژه و پس از شناسایی این افراد دارو در اختیار آنها قرار می گیرد.
همتی از استقرار چادر در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: امید است بتوانیم با همکاری و همدلی  هرچه زودتر این بحران را پشت سر بگذاریم.


کد مطلب: 430995

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/430995/2/اسکان-اضطراری-منطقه-زلزله-زده-دنا-فردا-ظهر-اتمام-می-رسد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir