تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۱
کد مطلب : ۴۳۰۹۶۹
با حضور مسئولان انجام گرفت

مراسم معارفه رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاونین حراست سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
 به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد صبح روز ( چهارشنبه ۲۹ بهمن 99)  مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، داوود قرائی نژاد معاون اسناد حراست سازمان برنامه و بودجه کشور، علی رضا ترکی معاون فناوری حراست سازمان برنامه و بودجه کشور و معاونین و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.
در آغاز این مراسم، علی شهابی نسب رئیس سازمان، ضمن خیر مقدم به آقایان قرائی نژاد، ترکی و سایر مهمانان جلسه، از زحمات مسعود حسن زاده رئیس سابق حراست سازمان تشکر و برای علی احمدی پور رئیس جدید آرزوی توفیق و موفقیت کردند.
علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با اشاره به ظرفیت‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، به معرفی استان، سازمان و مشکلات استان از جمله توسعه نیافتگی، نرخ بیکاری، بی تو جهی بخش خصوصی به استان پرداختند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به ضرورت حراست در دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: عدم وجود حراست بی شک سلامتی سیستم را دچار چالش خواهد نمود.
در ادامه این نشست داوود قرائی نژاد، معاون اسناد حراست سازمان برنامه و بودجه کشور، ضمن تشکر از زحمات ریاست سازمان و پیشرفت‌های فیزیکی که در سازمان صورت گرفته، به وظایف حراست، بحث پدافند غیر عامل و اقدامات سایبری خوبی که در سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته پرداخت.
علی رضا ترکی، معاون فناوری حراست سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن توجه به بحث امنیت و اهمیت آن به تشکیل کمیته راهبردی امنیت اطلاعات که در سازمان برنامه و بودجه کشور تشکیل شده اشاره نمود و تصریح کرد: امید است که این کمیته بتواند به عنوان الگویی در سازمان‌های استانی مورد استفاده قرار گیرد.
در پایان این مراسم، با اهداء لوحی، از زحمات مسعود حسن زاده مدیر سابق حراست سازمان تقدیر و علی احمدی پور به عنوان رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب و معرفی شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
عرض تبریک خدمت جناب آقای مهندس احمدی
وحیدی
Iran, Islamic Republic of
باز هم یک تامرایی دیگر؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
باوی
Iran, Islamic Republic of
آقای احمدی عجله نکن؛ خیلی زود عوض خواهی شد
چاه نکن بهر کسی؟؟؟؟
همکار آقای احمدی
Iran, Islamic Republic of
خدمت برادر مومن و متعهد جناب آقای احمدی تبریک عرض می نمایم و آرزوی توفیق برای حضرتعالی دارم. حتم دارم حضور شما در این جایگاه عرصه را بر مرمولک ها محدود خواهد نمود
Iran, Islamic Republic of
عرض تبریک خدمت جناب اقای مهندس احمدی
Iran, Islamic Republic of
عرض تبریک خدمت جناب اقای مهندس احمدی
بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر ...
رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

زیباکلام با اشاره به اینکه اصول‌گرایان به دنبال این هستند، که بتوانند نامزد خود را با ...
(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...