کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر گچساران مطرح شد

کشف مواد مخدر جدید خطرناک در گچساران/ خانواده ها مراقب فرزندانشان باشند+تصاویر

3 بهمن 1399 ساعت 21:16

شبکه بهداشت و درمان گچساران با همکاری نیروی انتظامی مقادیر قابل توجه ای از این مواد را در سوپر مارکت های سطح شهر کشف کرده استفرمانده نیروی  انتظامی گچساران در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار کرد: ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر با اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده، یک ماه گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد.
سرهنگ سید محمد موسوی افزود: این میزان مواد مخدر در یک ماه گذشته با اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف این شهرستان کشف و ضبط شد.
وی عنوان کرد: در این زمینه ماموران انتظامی ۱۰ نفر قاچاقچی و ۱۲۰ نفر خرده فروش را دستگیر کردند.
موسوی بیان کرد: ۵۵ معتاد در مناطق مختلف این شهرستان در یک ماهه گذشته جمع آوری شدند.
وی گفت: همچنین در این زمینه هشت دستگاه خودرو توقیف و یک باند مواد مخدر منهدم شد.
موسوی با بیان اینکه مواد مخدر مکشوفه شامل تریاک، هروئین، شیشه و حشیش بوده است افزود: مبارزه با این پدیده شوم به‌طور مستمر در این شهرستان ادامه دارد.
وی ابراز کرد: سه هزارو ۴۶۰ عدد قرص روانگردان در یک ماهه گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد.
در ادامه کارشناس شبکه بهداشت ودرمان گچساران از کشف مواد مخدر جدید ب خطرناک در گچساران خبر داد.
فریدون پیرایش عنوان کرد: این مواد مخدر جدید شبیه « توتون ناس» می باشد و طریقه استفاده آن به این صورت است که آنرا زیر زبان می گذارند.
وی خاطر نشان کرد: این نوع مواد مخدر در بسته بندی بسیار شیک و قشنگ جاسازی و تحت عنوان خوشبو کننده دهان در بعضی از سوپر مارکت ها عرضه می شود.
پیرایش بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان گچساران با همکاری نیروی انتظامی مقادیر قابل توجه ای از این مواد را در سوپر مارکت های سطح شهر کشف کرده است.
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان گچسان در پایان گفت: این مواد مخدر که در بسته بندی بسیار شیک و تحت عنوان خوشبو کننده عرضه می شود متاسفانه بیشتر کودکان و نوجوانان در معرض آسیب جدی این موضوع هستند پس خانواده ها باید بشدت مراقب فرزندانشان باشند.

 


کد مطلب: 429959

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/429959/2/کشف-مواد-مخدر-جدید-خطرناک-گچساران-خانواده-مراقب-فرزندانشان-باشند-تصاویر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir