تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب : ۴۲۹۴۹۳
آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گچساران برگزار شد

توصیف جالب فرمانده سپاه فتح پیرامون مردم گچساران (+تصاویر)

۰
کبنا ؛آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران با حضور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و دیگر مسوولان شهرستانی برگزار شد.
به گزارش کبنا، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم  اظهار کرد: قطره قطره خونی که از شهید می‌چکد هیچ وقت هدر نخواهد رفت و امروز شاهدیم که هیمنه پوشالی آمریکا به دستان خودشان در حال فروپاشی است.
سردار حمید خرمدل  با اشاره به اینکه امروز مردم آمریکا پرچم کشور خود را پایین می‌کشند، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری کشتی بزرگ تایتانیک غرق شد و امروز هیمنه قدرت  آمریکا با سرعت بیشتری رو به افول است.
  خرمدل تصریح کرد: در نظام لیبرالی آمریکا سالها اذهان بشریت را تسخیر کرده بود و این کیدها  و حیله‌ها به خودشان برگشت خورده است و انقلاب‌های مخملی و رنگی را در سراسر دنیا رواج دادند و خودشان را نظام برتر معرفی می‌کردند اما امروز ترامپ ادعا دارد که تخلفات در انتخابات صورت گرفته  و آن هیبت در حال نابودی است.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیش از ۹۰ درصد خاک سوریه اشغال شد و داعش بالاترین تجهیزات را در اختیار داشت و حمایت فراوانی هم می‌شد اما حاج قاسم و مدافعان حرم آنها را در منطقه محکم به زمین زدند.
 وی عنوان کرد: در کلیت محور مقاومت هیبت نظام آمریکا به ذلت کشیده شد  و در عین الاسد مورد اصابت موشک‌های دقیق و نقطه زن سپاه پاسداران قرار گرفت و اضمحلال امریکا نزدیک است.
خرم دل تصریح کرد: در این عصر شاهد اضمحلال یک تمدن منحوس هستیم و قطعاً آینده بشریت از آن اسلام است و قطعاً جمهوری اسلامی پرچم را به دست صاحب واقعی‌اش خواهند رساند.
 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مستقل‌ترین کشور دنیا امروز جمهوری اسلامی است و اروپا با آن عظمت پوشالی نمی‌تواند بدون اذن آمریکا آب بخورد، اما جمهوری اسلامی ایران امروز برای خودش تصمیم می‌گیرد که باید خدا را شکر کرد، هر چند مشکلاتی در مملکت از بعد اقتصادی وجود دارد اما با تکیه بر توان داخلی مرتفع خواهند شد.
وی در ادامه افزود: سرهنگ نورایی نسب بیش از ۳۰ سال در عرصه‌های مختلف سپاه با اخلاص و تواضع مأموریت‌هایی را انجام دادند و با صبوری و صبر انقلابی در خدمت مردم بودند و صمیمانه از ایشان قدردانی و تشکر می‌کنم.
 سردار خرمدل بیان کرد: سرهنگ پسنده نیز از نیروهای جوان و پای کار هستند که به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه گچساران معرفی می‌شوند و از همه مدیران و بسیجیان تقاضا داریم همراهی لازم را با وی داشته باشند.
 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شهرستان گچساران تفاوت‌هایی با دیگر شهرستان‌ها دارند در این شهرستان به غیراز قوم لر، از ایل بزرگ قشقایی هم در این شهرستان زندگی می‌کنند و از نظر اقتصادی دارای شرکت بهره برداری نفت و گاز می‌باشد و بعلت صنعتی بودن این شهرستان (تنوع قومیتی از سراسر کشور)  دارای فرهنگ متفاوت‌تر به سایر نقاط استان داردو همچنین از نظر سابقه انقلابی این شهرستان تنها شهرستان استان می‌باشد که شهدای ارزشمندی در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تقدیم نظام کرده است.
گفتنی است: در این آیین از زحمات سرهنگ سید علی اصغر نورایی تقدیر و به وی سرهنگ باقر پسنده به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان منصوب شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

(ویدئو) عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد

نماینده سبزوار در مجلس با انتشار یک ویدئوی دو دقیقه‌ای از سربازی که مانع ورود بدون مجوز ...
سيلي برچهره قانون

سيلي برچهره قانون

 بسیاری از مردم در شبکه‌های اجتماعی به این اتفاق واکنش تندی نشان دادند و در این راستا،...
صندلی رئیس جمهوری چند؟

صندلی رئیس جمهوری چند؟

مردم در انتخابات‌های اخیر به هر چیزی نه گفتند، نه تنها پس زده نشد بلکه به کانون‌های قدرت ...