تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۱
کد مطلب : ۴۲۷۲۲۷
گزار‌ش‌های مردمی؛

بی‌تفاوتی مسئولین «لوداب» به روستای تل دراز ( + تصاویر )

۴
کبنا ؛قریب به چهار سال است که روستای تل دراز از توابع بخش لوداب که گلوگاه بخش وشهر گراب لوداب محسوب می‌شود ولی در خصوص رسیدگی به بهداشت این روستا و خدمات شهری، در بلاتکلیفی مطلق به سر می‌برد.
به گزارش کبنا، پاکیزگی و زیبایی محیط زندگی یکی از مسائل اولیه در فرهنگ سکونت در شهر یا حتی هر روستایی است، و مردم و مسئولان همواره باید نسبت به این موضوع به جد پیگیر باشند و در ایجاد فضای سالم برای محل زندگی خود تلاش کنند.
به گزارش کبنا نیوز، هر چند که مردم هم باید در قبال فضا و محیطی که در آن زندگی می‌کنند مسئول باشند و باید در حفظ پاکیزگی محیط خود کوشا باشند، اما قریب به چهار سال است که روستای تل دراز از توابع بخش لوداب که گلوگاه بخش وشهر گراب لوداب محسوب می‌شود ولی در خصوص رسیدگی به بهداشت این روستا و خدمات شهری، در بلاتکلیفی مطلق به سرمی برد.
اهالی این روستا در این خصوص گفته‌اند در این روستا طی این چهار سال هیچ گونه خدماتی  ارائه نشده است.
با پیگیری‌های مکرر اهالی این روستا هیچ یک از مسئولین مربوطه بخش لوداب جواب یا راه حل قانع کننده‌ای به مردم نداده‌اند و به گفته اهالی این روستا، مسئولان نسبت به ارائه خدمات به این روستا هیچ توجهی نمی‌کنند.
در شرایطی که رعایت بهداشت لازمه‌ی حفظ سلامتی و ایمن ماندن از ویروس منحوس کرونا می‌باشد، معابر این روستا پر از زباله است و جدول‌های این روستا از لجن و تعفن پر شده است.
از طرفی زباله‌های سطح این بخش، چهره‌ای مکدر به این بخش داده است.
مردم این روستا در خواست دارند «در اولین فرصت وضعیت بلاتکیفی این روستا را پیگیری و آسایش بهداشتی و رفاهی از دست رفته این روستا را به حالت عادی و در خورشان این مردم شهید پرور بازگردانند.»
نام شما

آدرس ايميل شما

لوداب
Iran, Islamic Republic of
زنگ بزنیدبه حاج مهدی.که براش سینه چاک بودید
Iran, Islamic Republic of
چرت پرت نگو
لودابی
Iran, Islamic Republic of
این زخم کهنه به جا مانده از امیرکبیرتان غلام محمد زارعی است. که با بی تدبیری و ندانم کاری بدون هیچگونه اخذ مجوزی از وزارت کشور و انجام استعلامات قانونی و صرفا جهت اخذ رأی به فرماندار وقت میگه که این روستاها به شهر الحاق شوند.
کمی انصاف داشته باشیم و روشنفکر را در موضوعی که دخیل نبوده سهیم نکنیم ولی از ایشون مطالبه داریم که اشتباه زارعی را مدبرانه اصلاح نمایند تا مردم کمتر آسیب ببینند.
پورصدیقی شجاعت
Iran, Islamic Republic of
ضمن تشکر از پیگیری در خصوص مسائل و مشکلات این روستا به استحضار مردم برسونم که روستایی تل دراز از بزرگترین و تاثیر گذار ترین روستاهای بخش می باشد و همچنین جزء روستاهای است که یک ماه قبل از انتخابات جزء شهر محسوب میشه و بعد از انتخابات جزء روستا محسوب میشه و به همین خاطر تکلیف مشخص نیست و خدمات رسانی بسیار ضعیف می باشد.
حبیب الله
Iran, Islamic Republic of
والله روستای اباده ما از،تل دراز بدتر است.اما درحقیقت مشکل اصلی روستای ما به وسیله دهیاری است.چون حقیقتن دهیارها ما معنی دهیار را نمیدانند.و اقای بخشدار باید با جدیت برخورد کند
Iran, Islamic Republic of
اقای روشنفکر اینجا محل خودت و این وضعیتش جدا باعث تاسف
مردم لوداب
Iran, Islamic Republic of
اگرعمران آبادی درکل لوداب هست به وجودتلاشهای خانواده جهان بین هست وگرنه لوداب مسئول دلسوزی نداشته است.
zahra
Iran, Islamic Republic of
که اینطور حالا جهابین کیه😩چه کارهای مثبتی انجام داده
اهالی روستای تل دراز
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه دهیار و شهردار هردو دارند حقوق و مزایا خودشونو میخورند و تنها قشر بدبخت فقط مردم روستا هستند وبس که محرومن از همه ی خدمات
اهالی لوداب
Iran, Islamic Republic of
منافع تامه را دهیار و شهردار میبرند و بدبختیش برا ما اهالی بدبخت و فلک زدست...
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...