تاریخ انتشار
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۴۲۳۵۸۷
کبنا گزارش می‌دهد

دیدار فرمانده سپاه فتح با خانواده شهدای کهگیلویه و بویراحمد / سردار خرم دل: پدران و مادران شهدا سند افتخار این ملت هستند

۴
کبنا ؛فرمانده سپاه فتح به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح، مسئول نیروی انسانی و مسئول مرکز ایثارگران سپاه فتح استان با خانواده شهدا دیدار و از نزدیک مشکلات، نیازها و خواسته‌های این خانواده‌های عظیم الشان را بررسی کردند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح به همراه حجت الاسلام والمسلمین سیروس حکمتی نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح، سرهنگ پاسدار سیروس باستی معاون نیروی انسانی سپاه فتح و سرهنگ دوم پاسدار حشمت اله عطایی نژاد مسئول مرکز ایثارگران سپاه فتح با خانواده شهید مفقودالاثر سید فضل اله خوید و خانواده شهید سید بهمن خشاوه دیدار و از آنها تجلیل کردند.
 
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدارها با اشاره به اینکه پدران و مادران شهدا سند افتخار این ملت هستند، گفت: وظیفه همگانی ملت ایران توجه به خانواده معظم شهدا است.
 
سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل
افزود: خانواده معظم شهدا از بهترین و عزیزترین سرمایه خود گذشتند و فرزندان خود را در راه انقلاب اسلامی فدا کردند تا امروز ما در آسایش و امنیت به سر ببریم.
 وی بیان کرد: خدمت به خانواده شهدا را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم و بدانیم که کسی که به پدران و مادران شهیدان خدمتی را ارائه می‌کند، قطعاً در پیشگاه الهی دارای اجری عظیم خواهد بود.
 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در هر وضعیتی نباید از خانواده شهدا مخصوصاً پدران و مادران شهدای عزیز که در ایام پیری به سر می‌برند، غافل ماند.
به گزارش کبنا، در ایام شیوع بیماری کرونا به خانواده معظم شهدا بسته بهداشتی از طرف سپاه فتح استان ارائه شد.
 گفتنی است، شهید مفقودالاثر سید فضل اله خوید با عضویت بسیجی در عملیات کربلای ۴ و شهید سید بهمن خشاوه با عضویت پاسدار در عملیات پدخندق در تیرماه سال ۶۴ به درجه رفیع شهادت رسیدند.
 چشم انتظاری بی بی رباب مادر شهید خوید برای بازگشت پیکر مطهر فرزندش به استان کهگیلویه و بویراحمد زبانزد عام و خاص است.
نام شما

آدرس ايميل شما

اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

سالروز صدور فرمان مشروطیت، یادآور تلاش پیوسته ملتی باورمند، دادجو و آزادیخواه است که ...
فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

حاشیه‌های چهاردهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر، ...
ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

«بی‌خاصیت و همیشه طلبکار» این د‌‌‌و صفت تازه‌ترین هجمه عضو جبهه پاید‌‌‌اری به علی ‌مطهری ...