تاریخ انتشار
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۵
کد مطلب : ۴۲۱۱۸۲
کبنا گزارش می‌دهد

پاسداشت روز جهانی قدس / هدایت‌خواه: قدس آخرین پایگاه نبرد نهایی میان حق و باطل است ( + تصاویر و فیلم اختصاصی کبنا )

۰
کبنا ؛پیاده‌روی پاسداشت روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردمی در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. این پیاده‌روی از فلکه هفتم تیر شهر یاسوج آغاز و در پارک ساحلی این شهر با اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع به پایان رسید.
 
به گزارش کبنا، ستار هدایت خواه دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در این آئین، اظهار داشت: بیت المقدس همانطوری که اولین قبله مسلمان بوده، آخرین پایگاه نبرد نهایی میان حق و باطل هم در این عالم خواهد بود. محل مقدسی که در اشغال ستمگران صهیونیستی قرار گرفته است.
هدایتخواه افزود: برنامه‌هایی توسط جبهه فرهنگی در فضای حقیقی و مجازی استارت زده است در فضای حقیقی شب شعر فلسطین و سایر برنامه‌ها لا استفاده از ظرفیت هنرمندان را داریم.
وی گفت: از اقدامات نمادین مهم پیاده‌روی الی بیت‌المقدس است که اگر تا دیروز تجمع می‌کردیم الان باید حرکت کنیم که از یک نقطه مرکزی در شهر یاسوج از میدان هفتم تیر آغاز می‌شود و به سمت نقطه چاووش می‌رویم.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان ادامه داد: نقطه‌هایی که برای بدرقه کاروان‌ها حضور پیدا می‌کردند نقطه چاووش نامیده می‌شود که در این راهپیمایی نقطه چاووش ما پارک ساحلی است.
هدایتخواه افزود: تابلو کیلومتر شمار تا کربلا را داریم تصویر شهید سلیمانی نصب ‌شد و پرچم‌های چهارگانه و درخت زیتون غرص شد و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نماز جماعت برگزار ‌شد.
وی با بیان این که عملا روز قدس را به هفته قدس تبدیل کرده‌ایم افزود: با توجه به اهمیت موضوع باید چنان حضوری داشته باشیم تا کسی فکر نکند که روز قدس به فراموشی سپرده شده است.
این فعال فرهنگی گفت: در تمامی استان‌ها از روز یکشنبه تا روز چهارشنبه این کار شروع شده و منتخب همه استان‌ها در مرز خسروی حضور پیدا می کنند و در عراق و سوریه هم تا مرز فلسطین اشغالی این کار انجام می‌شود تا این حرکت همه گیر شود.
وی افزود: روز شمار نابودی اسرائیل را نصب می‌کنیم تا همچنان این کینه و دشمنی خود را نسبت به دشمنان زنده نگه داریم.
نام شما

آدرس ايميل شما

نت
Iran, Islamic Republic of
اینا خو جمعا ۹ نفرند
سعیئد
Iran, Islamic Republic of
چه قدر شلوغ بود
اخه عزیزم کسی تو این مریضی نمیاد بیرون
پشت پرده اهانت به مقدسات

پشت پرده اهانت به مقدسات

سال‌هاست که غرب آن روی سکه خویش که توحش و عدم پایبندی به ارزش‌های انسانی است را بی‌پیرایه ...
واکنش رهبری با دیدن یک دختر و پسر در کوه + فیلم

واکنش رهبری با دیدن یک دختر و پسر در کوه + فیلم

رهبری همواره بر ورزش کوهنوردی تاکید دارند، و در این خصوص گفته اند: «کوهنوردی ورزشی است ...
افکار عمومی را بازی ندهیم

افکار عمومی را بازی ندهیم

ضرورت تعامل قوا برای ترسیم یک مسیر اصولی در جهت گام برداشتن برای حل مشکلات کلان کشور ...
فایل های مرتبط