کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پوشش آنلاین و لحظه به لحظه نطق انتخاباتی منتظریان در یاسوج:

آغاز نطق انتخاباتی «منتظریان» در یاسوج / فیلم و تصاویر از حضور مردم / یک اصلاح طلب: پاکدستی و عینک واقع‌بینانه مرا به جمع اصولگرایان آورد

30 بهمن 1398 ساعت 16:51

نطق انتخاباتی «نادر منتظریان» نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در شهر یاسوج در حال برگزاری است.


نطق انتخاباتی «نادر منتظریان» نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در شهر یاسوج در حال برگزاری است.
به گزارش کبنا از یاسوج، عصر امروز ( چهارشنبه 30 بهمن ماه 98 ) نطق انتخاباتی «نادر منتظریان» نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در شهر یاسوج در حال برگزار شد.
مراسم نطق انتخاباتی منتظریان با حضور اقشار مختلف مردم آغاز شد.
*صدا ساز و دهل فضای شهر یاسوج را پر کرده است.
*فریادهای بلند لبیک یا حسین هم سر داده می‌شود.
رفته رفته به جمعیت مردم افزوده می‌شود.
 
آهنگ سرود جمهوری اسلامی ایران

دختر جوانی در حال دکلمه خوانی است.
یزدان پناه یکی از اصلاح‌طلبان بویراحمد در جمع هواداران منتظریان، گفت: نمایندگانی که در دوران گذشته ادعا می‌کردند، سفره برای زندگی مردم پهن می‌کند، و کارخانه‌ها راه اندازی می‌کنند، اما کارخاته قند هم از دست مان رفت.
 امروز جمع شدیم و خوشحالم که با عینک واقعی بینانه در این جمع آمده‌اید. کسانی فکر می‌کنند، همیشه در میدان هستند، شماها قبول کردید، خدمتگزار مردم باشید.
  مردم به عشق امام و رهبری و انقلاب در انتخابات و راهپیمایی‌ها حاضر می‌شوند.
امروز همراه مردی هستیم که در زندگیش قانون الهی جاری است. اگر پاک دستی و پاسداری از خون شهدای منتظریان نبود در جمع اصلاح طلبان می‌ماندم اما به همین دلیل ترجیح دادم در جمع اصولگراها باشم.

  
فیلم از حضور اقشار مختلف مردم


*دقایقی پیش منتظریان بین خیل جمعیت هوادارانش حضور پیدا کرد.


کد مطلب: 418053

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/418053/2/آغاز-نطق-انتخاباتی-منتظریان-یاسوج-فیلم-تصاویر-حضور-مردم-یک-اصلاح-طلب-پاکدستی-عینک-واقع-بینانه-مرا-جمع-اصولگرایان-آورد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir