کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

عصر روز پنجشنبه (19 دی ماه 98):

مدعی العموم یاسوج با حضور دادستان کشور معارفه شد

19 دی 1398 ساعت 13:58

مراسم تکریم و معارفه دادستان قبلی و جدید یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد.


مراسم تکریم و معارفه دادستان قبلی و جدید یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد.
به گزارش کبنا از یاسوج، عصر امروز ( پنجشنبه 19 دی ماه 98) با حضور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی مراسم تکریم و معارفه دادستان سابق و جدید یاسوج مرکز استان برگزار شد.
حسن نگین تاجی در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهادت سردار سلیمانی، از خدمات مهرداد کرمی دادستان یاسوج قدردانی کرد و گفت: آقای کرمی فردی پر تلاش و پرکار بودند و در حوادث اخیر میدانی پای کار بودند.
وی همچنین گفت: آقای ملک حسینی، از سادات جلیل قدر است. او قاضی مردم دار، شجاع و قاطع است.
 حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه نیز یاد و خاطره شهید سلیمانی را گرامی داشت و به حمله موشکی ایران به پایگاه های نظامی امریکا گریزی زد و گفت: در این 20 سال کسی جرأت نمی کرد که به سمت امریکا سنگی بیندازد که ایران شجاعانه 22 موشک به پایگاه های نظامی امریکا زد.
 کلانتری از خدمات کرمی قدردانی کرد.
بنا بر این گزارش، در این مراسم با حضور حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور، سید علی ملک حسینی به عنوان دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات مهرداد کرمی تجلیل به عمل آمد.


کد مطلب: 416409

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/416409/2/مدعی-العموم-یاسوج-حضور-دادستان-کشور-معارفه

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir