کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا خبر می‌دهد

تجمع اهالی منطقه «تنگ‌تامرادی» در جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد / رنج مردم به دلیل جناح بازی بعضی از مسئولان / مصوبات سفر مسئولان روی کاغذ خاک می‌خورند / تصاویر

19 مرداد 1398 ساعت 11:27

اهالی منطقه تنگ تامرادی می‌گویند: از مرکز استان تا منطقه تنگ تامرادی 45 دقیقه فاصله است، اما نه جاده داریم، نه گاز و نه آب و نه روشنایی داریم. همه آنها جناح بازی است. جناح بازی بعضی مسئولان مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کنند.


اهالی منطقه تنگ تامرادی شهرستان بویراحمد با تجمع جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن انتقاد شدید از مسئولان این استان، خواستار توجه به مشکلات و معضلات این منطقه شدند.
به گزارش کبنا از یاسوج، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشات خود بیان کرده‌اند که «باید مطالبات و خواسته‌های مردم را پیگیری کرد.» و همچنین بیان کردند که «باید این سختی‌ها را در زندگی مردم لمس، و برای علاج آنها فکر، کار، تلاش، همدردی و همدلی کرد.»
بنا بر این گزارش، صبح امروز (شنبه 19 مرداد ماه 98) جمعی از اهالی تنگ تامرادی شهرستان بویراحمد با تجمع جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه مسئولان به مشکلات این منطقه شدند.
عضو شورای اسلامی روستای سرتنگ تامرادی در گفت‌وگو با خبرنگار کبنانیوز، با بیان اینکه ما تا آخرین قطره خونمان مدافع نظام و انقلاب اسلامی ایران و پیرو رهبر عزیزمان هستیم، اظهار کرد: ما به خاطر مشکلاتمان نبود گاز و جاده و سایر مشکلاتمان در اینجا تجمع کرده‌ایم.
وی افزود: سال 1361 توسط جهاد سازندگی جاده عملیات خاکبرداری و زیرسازی آن انجام گرفت و از آن زمان تا الان هر چه تقاضا می‌کنیم و با مسئولان در این رابطه پیگیری می‌کنیم.، هیچ نتیجه‌ای عایدمان نمی‌شود.
 عضو شورای اسلامی روستای منطقه تنگ تامرادی می‌گوید: این استاندار دستور می‌دهد، آن فرماندار می‌گوید، بله، خود آقای فرماندار و آقای کناری وعده داد که یک میلیارد تومان برای جاده این منطقه می‌گذارند. الان بیایند و جواب بدهند که چقدر اعتبار برای آن گذاشته‌اند.
وی ادامه داد: 200 میلیون تومان برای این جاده گذاشته‌اند که در واقع 200 میلیون تومان ارزشی ندارد و راه به جایی نمی‌بریم.
عضو شورای اسلامی روستای سرتنگ تامرادی گفت: بعضی از مدیران توان مدیریت ندارند. نه انقلابی هستند و این‌ها با عملکردشان مردم را نسبت به خط رهبر عزیز و فرزانه‌مان و خط انقلابی که خون بهاء هزاران شهید است، بی اعتماد می‌کنند. اگر چه نمی‌توانند و مردم پاسخ آنها را می‌دهند.
وی گفت: مردم چون گاز خانگی ندارند، منابع طبیعی را از بین برده‌اند. مردم اگر برای نیاز دو شاخه را بریدند. یک پرونده 100 برگی برای آن فرد درست می‌کنند. مسئولان باید بگویند، به این منطقه گاز بدهید تا درختان را قطع نکنند.
عضو شورای اسلامی روستای سرتنگ تامرادی با اشاره به اینکه سه فقره آتش سوزی در جنگل‌های این منطقه رخ داد و علت آن نامعلوم اعلام شد، اظهار داشت: اما گاهی برای یک شاخه درخت جهت گرم کردن حمام و یا پخت و پز پرونده 100 برگی برای آن درست می‌کنند.
وی افزود: از مرکز استان تا منطقه تنگ تامرادی 45 دقیقه فاصله است، اما نه جاده داریم، نه گاز و نه آب و نه روشنایی داریم. همه آنها جناح بازی است. جناح بازی بعضی مسئولان مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کنند.
یکی دیگر از اهالی این منطقه می‌گوید: تنگ تامرادی فقط برای تفریح نیست. و نبود جاده مناسب و عدم شبکه گاز و آب و روشنایی این مردم را رنج می‌دهد.
دهیار منطقه تنگ تامرادی بویراحمد با نشان دادن مصوبات سفر معاون رئیس جمهور به این منطقه گفت: هیچ کدام از این مصوبات عملی نشده است و تنها روی کاغذ مصوبه هستند.


کد مطلب: 411823

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/411823/2/تجمع-اهالی-منطقه-تنگ-تامرادی-جلوی-استانداری-کهگیلویه-بویراحمد-رنج-مردم-دلیل-جناح-بازی-بعضی-مسئولان-مصوبات-سفر-روی-کاغذ-خاک-می-خورند-تصاویر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir