تاریخ انتشار
يکشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : ۴۰۸۸۴۱

بیش از ۶ میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی خانواده صنعت نفت گچساران به سیل زدگان کشور

۰
کبنا ؛
صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در جلسه ستاد سیل نفت با اعلام این خبر گفت: از ابتدای بارش ها که با شروع سیل در بسیاری از استان های کشور همراه شد تاکنون برای آسیب دیدگان در استان های سیل زده  کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران این مبلغ جمع آوری شده است.
صیدالی افزود بیش از ۵ میلیارد از این کمکها نقدی و بیش از ۱میلیارد ریال کمک غیر نقدی شامل مواد غذایی  مواد دارویی ، اب معدنی، پتو، البسه، مواد بهداشتی و غیره ... بوده است
صیدالی تصریح کرد شرکت بهره برداری با همکاری سپاه فتح استان و اعلام نیازها از طریق این نهاد در حال خدمت رسانی به مناطق سیل زده کشور می باشد.
صیدالی افزود تاکنون بیش از یک میلیاردریال ازاین کمکها بصورت مواد غذایی، دارویی و بهداشتی در چندین نوبت به مناطق سیل زده ارسال شده است
وی اضافه کرد: باتوجه به اعلام نیاز مناطق سیل به کانکس جهت اسکان سیل زدگان در جلسه شورای ستاد سیل زدگان نفت مقرر گردید بخش اعظمی از این کمکها نقدی با خرید کانکس و همکاری و نظارت سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد جهت اسکان مردم سیل زده کشور به این مناطق ارسال شود
صیدالی افزود کمکهای کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران کماکان ادامه دارد و باتوجه به نوع کمکهای کارکنان در قالب کسر از حقوق میباشد، مبالغ کمکی از مبلغ ذکر شده در روزهای آتی فراتر خواهد رفت.
در پایان جلسه سروان ناصرزاده فرمانده بسیج صنعت نفت گچساران و رئیس ستاد کمکهای سیل زدگان نفت با تقدیر از حرکت خودجوش کارکنان صنعت نفت گچساران و همچنین تقدیری ویژه ای از مجموعه عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به خاطر کمک بیش ۸۰ درصد این مبالغ نمود که این حرکت را نمونه بارز یک اقدام جهادی عنوان کرد.
شایان ذکر است شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از ابتدای این حوادث تلخ در کشور تاکنون با ارسال بخش اعظمی از تجهیزات ، ماشین آلات سبک و سنگین و فوق سنگین ، نیروی انسانی ، کمکهای نقدی و غیر نقدی درحال خدمت رسانی به مناطق سیل زده کشور می باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...