تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۱
کد مطلب : ۴۱۹۵۲۴
در بازدید مسئولان کهگیلویه و بویراحمد از بازار یاسوج مطرح شد

صالحی: از کوچکترین تخلف در بازار کهگیلویه و بویراحمد چشم‌پوشی نمی‌کنیم

۰
فایل مرتبط کبنا ؛براتعلی صالحی مدیرکل تعزیزات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از کوچکترین تخلف در بازار استان کهگیلویه و بویراحمد چشم‌پوشی نمی‌کنیم و از مدتی که ویروس کرونا در سطح جامعه شیوع پیدا کرد، به طور روزانه بازار را رصد می‌کنیم و با فروشگاه‌ها و مغازه‌های که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و یا احیاناً گرانفروشی دارند، با قاطعیت بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.
صالحی در گفت‌وگو با کبنا نیوز اظهار داشت: در این مدت شیوع ویروس کرونا بالاخره قوانینی مصوب شده بود که رعایت آن برای همه صنوف لازم الاجرا بود، صنوفی که بهداشت را رعایت نمی‌کردند و یا احیاناً قوانین را نپذیرفتند، پلمپ شدند و اخطاریه می‌گرفتند.
وی با قدردانی از تمام دستگاه‌های نظارتی، گفت: در چند روز اخیر با افزایش قیمت میوه روبرو شدیم که بخشی از آن سراسری و مربوط به مسائل کشور است و بخشی هم گرانفروشی بوده که ما این را رصد کردیم. و ما به میوه فروشان متخلف هم اخطار پلمپ دادیم.
براتعلی صالحی مدیرکل تعزیزات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همکاران من از صبح زود تا 10 شب بازار را به طور مستمر و روزانه رصد می‌کنند و در این مدت همکاران من از هیچ تلاشی برای منافع مردم فروگذاری نکردند.
به گزارش کبنا، در بازدید مسئولان تعزیزات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با قاطعیت با متخلفین برخورد می‌کردند. تا جایی که صالحی مدیرکل تعزیزات حکومتی به منظور تأیید و یا رد صحبت‌های فروشندگان با انبارداران استان فارس تلفنی هم صحبت می‌کرد.
صالحی در بازدید یکی از میوه فروشان وقتی دید که اصول بهداشتی را رعایت نکرده، فوراً تذکر جدی داد و گفت: در صورت تکرار، مغازه شما را پلمپ می‌کنم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

هفت نکته مهم که باید از کرونا یاد بگیریم

هفت نکته مهم که باید از کرونا یاد بگیریم

بحرانِ ویروس کووید ۱۹ فرصتی است تا برخی اشتباهات سیاسیِ سال‌های اخیر را مخاطب قرار دهیم ...
در "اسرائیل" چه خبر است؟

در "اسرائیل" چه خبر است؟

یک کارشناس با تاکید بر اینکه قدر مسلم رژیم صهیونیستی سعی می‌کند که شرایط خود را با ثبات ...
امام خمینی(ره) و حل چالش تاریخی دین و دولت

امام خمینی(ره) و حل چالش تاریخی دین و دولت

به‌طور کلی، امام خمینی(ره) به‌عنوان تجسم عینی یک مکتب، با حرکت در راستای ضرورت‌های اعتقادی-...
فایل های مرتبط