کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فیلم| ماجرای کشتار بی‌رحمانه سگ‌ها با تزریق سم و اسید!

28 مرداد 1398 ساعت 1:25

در این کلیپ ادعا شده است که شهرداری کهریزک اقدام به تزریق اسد و آزار سگ ها می کند، شهردار کهریزک اما در این خصوص اظهار داشت: انتساب این کلیپ به شهرداری کهریزک از بیخ و بن اشتباه است و تکذیب می شود.


تصاویری از مرگ دلخراش تعدادی از سگ‌هایی که قرار بوده است صرفا توسط پیمانکاران عقیم شوند در شبکه‌های مجازی منتشر شد.
طی روز‌های اخیر کلیپی در فضای مجازی در حال انتشار است که در آن موادی که ادعا شده اسید است، به سگ‌ها تزریق می‌شود و شاهد حیوان آزاری در کلیپ مذکور هستیم.
در این کلیپ ادعا شده است که شهرداری کهریزک اقدام به تزریق اسد و آزار سگ‌ها می‌کند، شهردار کهریزک، اما در این خصوص اظهار داشت: انتساب این کلیپ به شهرداری کهریزک از بیخ و بن اشتباه است و تکذیب می‌شود.
غلام محمدی مشاور شهردار تهران و رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران در واکنش به این اتفاق گفت: این تصاویر مربوط به این روز‌ها نبوده و این اتفاق در سال ۹۶ رخ داده است.
وی ادامه داد: پیمانکار خاطی از سوی شهرداری تهران عزل شده و بی شک به هیچ پیمانکار و مسؤولی اجازه نمی‌دهیم برخلاف ارزش‌های انسانی و اسلامی با خلایق رفتار کند.
مشاور شهردار تهران و رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران گفت: نه تنها پیمانکار خلع ید شده است بلکه با مسؤولین و مسببین برخورد قاطع شد و می‌شود.
محمدی خاطرنشان کرد: مدیر حوزه کنترل حیوانات شهری در سازمان مسئول به عنوان ناظر پیمانکار نیز عزل شد.


کد مطلب: 412027

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/video/412027/فیلم-ماجرای-کشتار-بی-رحمانه-سگ-ها-تزریق-سم-اسید

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir