تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱
کد مطلب : ۴۱۰۲۲۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد:

فیلم| دانش‌آموزان دیشموکی صاحب خوابگاه می‌شوند

۲
۱
فایل مرتبط کبنا ؛بعد از انتشار خبری مبنی بر ترک تحصیل دختران به دلیل نبود خوابگاه شبانه‌روزی در بخش دیشموک تعدادی از خیرین برای احداث خوابگاه در این بخش پیش‌قدم شدند.
هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با کبنا نیوز اظهار داشت: احداث یک باب مدرسه شبانه‌روزی در بخش دیشموک از ضرورت‌ها و نیازهای مهم این بخش است.
زارع‌پور در ادامه افزود: سال گذشته «معصومه ابتکار» معاون رییس‌جمهور در امور زنان و «آذر صفایی‌نیا» مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری برای احداث مدرسه شبانه‌روزی در بخش دیشموک پیگیری کردند که موسسه بنیاد برکت برای احداث خوابگاه در این بخش اعلام آمادگی کردند اما از سال گذشته تا کنون مشکل قطعه زمین مرتفع نشده است.
از امام جمعه، بخشدار و رئیس آموزش و پرورش بخش دیشموک تقاضا داریم قطعه زمینی در اختیار آموزش و پرورش قرار دهند تا این مدرسه شبانه‌روزی در دیشموک احداث شود.
زارع‌پور بیان داشت: اخیراً خیرین برای احداث مدرسه شبانه‌روزی در بخش دیشموک با بنده تماس گرفتند که برای احداث مدرسه شبانه‌روزی در این بخش آمادگی دارند.
با توجه به اینکه تا کنون خیرین در این رابطه اعلام آمادگی کردند، بنا بر این تأکید دارم که در اسرع وقت مشکل قطعه زمین در این بخش برطرف شود تا مدرسه شبانه‌روزی احداث شود.
  
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
مردم با این مدیرکل باور نکنید
کریم
Iran, Islamic Republic of
یادش بخیر زمان آقای طاهری دیشموک هنرستان نداشت در یک ماه قضیه هنرستان دیشموک حل شد ولی حالا مدیر کل قول داده اگه قضیه زمین حل شود تازه خیرین شروع کنند
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...
ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

ایران و عربستان؛ وقت مصالحه رسیده است؟

 طرح چهار ماده‌ای ماکرون، هنوز به نتیجه نرسیده، اما شواهد و قراین نشان می‌دهد که احتمال ...
واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

واکنش‌ها به حکم ۵ سال زندان حسین فریدون

پرونده دیگری که ممکن است مورد توجه قوه قضائیه باشد، پرونده مهدی جهانگیری برادر اسحاق ...
فایل های مرتبط