تاریخ انتشار
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
کد مطلب : ۴۰۴۲۰۳
مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

فیلم| مردم مشکلات خود را از طریق سامانه «سامد» مطرح کنند

۲
۱
فایل مرتبط کبنا ؛محمود مؤمن نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه این سامانه ارتباطی باهدف تکریم ارباب‌رجوع و صرفه‌جویی در وقت راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و واحدهای مختلف طبق برنامه زمان‌بندی مقرر دعوت می‌کنیم تا زمینه پاسخ‌گویی را برای مردم هم در روستا، محل، شهر و حوزه اقامتی خود به‌راحتی با مسئولین ارتباط داشته باشند.
مؤمن نسب در ادامه افزود: مردم فهیم استان می‌توانند از طریق سامانه سامد نسبت به موفقیت‌ها، برخوردهای مناسب و همچنین قصور یا بی‌توجهی احتمالی بعضی مدیران و دستگاه‌های اجرایی گفتگو کنند.
وی بیان داشت: از طریق سامانه تلفنی 111 پاسخگوی درخواست‌ها، اظهارات و دیدگاه‌های مردم استان در بخش‌های اقتصادی، تولیدی، تعاونی، سرمایه‌گذاری، صنعتی، کشاورزی، دامداری، امور بانکی، تسهیلات اشتغال، وضعیت بازار، کالا و مایحتاج عمومی و نیز وظایف نظارتی بر روند میزان تحقق برنامه اصلاح نظام اداری و نحوه اجرای برنامه‌ها و مصوبات شورای اداری استان هستیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

Netherlands
.
Iran, Islamic Republic of
لطفا مستند گزارش بدید چند نفر مشکلشان را با این شماره مطرح کرده اند و چند نفرشان به نتیجه مثبت رسیده . چرا اینقد ولخرجی میکنند همه میدانند همه مشکل دارند و از دست کسی هم کاری برنمیاد چر. بزرگ میکنید و این قد هزینه رو دست ملت میزارید . بسه دیگه
غیبت‌های معنادار روحانی

غیبت‌های معنادار روحانی

دولت برای پیوستن به این کنوانسیون که از لوایح چهارگانه مرتبط با FATF است، لایحه‌ای را ...
چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...
فایل های مرتبط